Obraz - Podzimní promenáda
1 290,00

Obraz - Podzimní promenáda

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována ulice s řekou v podzimním období. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Ulice s gondolou
1 290,00

Obraz - Ulice s gondolou

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. S motivem gondoly mezi domy Benátek. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Ve stylu Benátských ulic
1 290,00

Obraz - Ve stylu Benátských ulic

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována typická ulice v Benátkách s plující gondolou. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Procházka v dešti
1 290,00

Obraz - Procházka v dešti

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Obraz paříže laděný spíše do oranžové barvy s Eiffelovou věží v pozadí. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Polibek ano-ne?
1 290,00

Obraz - Polibek ano-ne?

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována silueta ženy a muže při tanci, kteří čekají na první polibek. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Žena v černém
1 290,00

Obraz - Žena v černém

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována stojící žena. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Ulička Benátek s Gondolou
1 290,00

Obraz - Ulička Benátek s Gondolou

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována gondola plující kanálem Benátek. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz Tři šťastní muži
1 290,00

Obraz Tři šťastní muži

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem tří různě barevných šťastných postav na žlutém pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Dívka
1 290,00

Obraz - Dívka

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Jako hlavní motiv zvolil autor ženu na modrém pozadí. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.