Obraz - Slunečnice 2
1 290,00

Obraz - Slunečnice 2

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem opalující se slunečnice. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Vítězný oblouk
1 290,00

Obraz - Vítězný oblouk

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem známého Vítězného oblouku v Paříži. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Pařížská ulice
1 290,00

Obraz - Pařížská ulice

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Černobíle malovaný obraz Pařížské ulice s Vítězným obloukem. Velikost 50 cm × 60 cm Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Zátiší s břízkami
1 290,00

Obraz - Zátiší s břízkami

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem krajiny s rybníkem, kolem kterého rostou břízky. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Zpáteční cesta
1 290,00

Obraz - Zpáteční cesta

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je klasickým způsobem namalovaná krajina s cestou a malým jezírkem. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Přístav u moře
1 290,00

Obraz - Přístav u moře

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu s motivem přístavu u moře. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Pobřeží s loďkou
1 290,00

Obraz - Pobřeží s loďkou

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je vyobrazeno mořské pobřeží s domem a brankou k němu. Obrazy je možno nechat zarámovat do ozdobných rámů nebo barevných lišt více naleznete v sekci Rámy a Rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Oblíbená cesta
1 290,00

Obraz - Oblíbená cesta

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu, na kterém je namalována cesta vedoucí lesní krajinou. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obraz - Les v západu slunce
1 290,00

Obraz - Les v západu slunce

Ručně malovaný obraz olejovými barvami na malířském plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalován pohádkový jehličnatý les při západu slunce. Obraz je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.