Happy Hands Heart Frame
499,00

Happy Hands Heart Frame

Happy Hands Heart Frame Sada pro zachycení těch nejkrásnějších vzpomínek. Pomocí sady si zvěčníte fotografii a otisk malé ručičky či nožičky vašeho miminka cca do 3 let věku.

GOPRO The Frame - Rámeček pro Hero 5/6/7
1 090,00

GOPRO The Frame - Rámeček pro Hero 5/6/7

Obal TheFrame pro akční kamery GoPro Hero 5/6/7 (konkrétně HERO5 Black, HERO6 Black, HERO (2018), HERO7 Silver, HERO7 Black, HERO7 White) slouží jako nejjednodušší a nejlehčí možnost připnutí kamery k jakémukoliv držáku, stativu, popruhu či povrchu. Jedná se pouze o rámeček, obal tudíž neblokuje žádný z portů kamery (USB-C, HDMI, mikrofon). Uchycení je kompaktní, a rámeček díky své velikosti nadbytečně nezvyšuje hmotnost kamery. Držák disponuje standardním 1/4" stativovým závitem.

Happy Hands 3D DeLuxe BLACK Frame
489,00

Happy Hands 3D DeLuxe BLACK Frame

Happy Hands 3D DeLuxe BLACK Frame Sada pro zachycení těch nejkrásnějších vzpomínek. Pomocí sady si zvěčníte 3D odlitek malých ručiček či nožiček vašeho miminka cca do 3 let věku.

KELÍMKY Happy Day 10ks
54,00

KELÍMKY Happy Day 10ks

Papírové kelímy Happy Day mají průměr 7,8 x 9,7 cm Skvělý doplněk na narozeninovou oslavu, zahradní či tématickou párty. V naší nabídce si vyberete i ostatní dekorace a doplňky pro snadnou kombinaci s touto tématikou Happy day. Balení obsahuje 10 kelímků.

UBROUSKY Happy Day zelenkavé
75,00

UBROUSKY Happy Day zelenkavé

Papírové ubrousky s něžným květinovým motivem a přáním šťastného dne jsou skvělým doplňkem na narozeninovou oslavu nebo jakoukoli letní zahradní párty. Barva : zelenkavá Balení obsahuje 20 ks ubrousků Skládaná velikost: 33 x 33 cm