Viridian Mother and Baby 30g
574,31

Viridian Mother and Baby 30g

Mother and Baby 30g Mother and Baby je synergní směs probiotické biokultury Lactobacillus rhamnosus GG a prebiotika FS2-60. Užívá se při rozličných zažívacích problémech, střevních infekcích, alergiích na jídla, průjmu a dalších komplikacích.

Happy Hands Heart Frame
499,00

Happy Hands Heart Frame

Happy Hands Heart Frame Sada pro zachycení těch nejkrásnějších vzpomínek. Pomocí sady si zvěčníte fotografii a otisk malé ručičky či nožičky vašeho miminka cca do 3 let věku.

GOPRO The Frame - Rámeček pro Hero 5/6/7
1 090,00

GOPRO The Frame - Rámeček pro Hero 5/6/7

Obal TheFrame pro akční kamery GoPro Hero 5/6/7 (konkrétně HERO5 Black, HERO6 Black, HERO (2018), HERO7 Silver, HERO7 Black, HERO7 White) slouží jako nejjednodušší a nejlehčí možnost připnutí kamery k jakémukoliv držáku, stativu, popruhu či povrchu. Jedná se pouze o rámeček, obal tudíž neblokuje žádný z portů kamery (USB-C, HDMI, mikrofon). Uchycení je kompaktní, a rámeček díky své velikosti nadbytečně nezvyšuje hmotnost kamery. Držák disponuje standardním 1/4" stativovým závitem.

Happy Hands 3D DeLuxe BLACK Frame
489,00

Happy Hands 3D DeLuxe BLACK Frame

Happy Hands 3D DeLuxe BLACK Frame Sada pro zachycení těch nejkrásnějších vzpomínek. Pomocí sady si zvěčníte 3D odlitek malých ručiček či nožiček vašeho miminka cca do 3 let věku.

Baby Mix Happy Bee modré
899,00

Baby Mix Happy Bee modré

Odrážedlo Baby Mix Happy Bee modré   - Odrážedlo pro děti ve tvaru autíčka - včelky - Volant s klaksonem, 8 melodiemi a červeným světlem - Úložný prostor pod sedadlem - Nálepky, které si můžete sami nalepit - Velká plastová kolečka - Určeno pro děti od 12 do 36 měsíců - Nosnost do 27 kg - Průměr koleček cca 15 cm - Délka cca 60 cm - Baterie nejsou součástí balení