Camouflage Me And You (Me and You Maxi singl)
19 999,00

Camouflage Me And You (Me and You Maxi singl)

Raritní MAXI CD singl Me&You skupiny Camouflage. Me And You Camouflage obsahuje: Me And You (Radio Version) Me And You (F.E.O.S. And Sniper Mode Downbeat Mix) Me And You (Kaycee's Downbeat Mix) Perfect (Huntemann And Bodzin Mix) Rok vydání: 2003 PRVNÍ VYDÁNÍ

APRÉS Papírové ubrousky "You & Me"
79,00

APRÉS Papírové ubrousky "You & Me"

S ubrousky Apres se nikdy nebudete nudit, přinesou Vám potěšení pro každou příležitost a roční období. Vyberte si z mnoha různých barev, stylů a vzorů, které můžete obměňovat podle nálady. Zajímavě prostřený stůl můžete mít i bez složitých skládacích technik.

Meinl Youngr Artists Series Cowbell
1 240,00

Meinl Youngr Artists Series Cowbell

Cowbell Tento cowbell z řady Artist Series je signature modelem Daria Darnella, známého především pod uměleckým jménem Youngr. Cowbell zaujme už svým vzhledem, kromě siluety a podpisu tohoto hudebníka překvapí také neobvyklou bílou barvou. Vyroben je ze slitiny uhlíkové oceli a jeho design je přizpůsobený k držení v ruce, hráči tedy umožní snadno modulovat tón i délku sustainu. Další úprava zvuku je možná pomocí dvojice magnetických ladících kamenů.

MEMORIES Rámeček na fotky
299,00

MEMORIES Rámeček na fotky

Vaše momentka zůstane navždy krásnou vzpomínkou, pokud ji uložíte v luxusně třpytivém rámečku na fotky MEMORIES 10 x 15 cm formát obrázku. Takto stylově a nadčasově zachovány si zaslouží být především portréty, svatební fotky a fotografie z výjimečných událostí. K dostání v různých variantách.

Balónky  pastelové Baby 8ks 30cm
79,00

Balónky pastelové Baby 8ks 30cm

č. 1042370 BALONKY s potiskem Baby shower Latexový balónek s oboustranným potiskem Tyto pastelové dětské balónky se prodávají v balení po 8 kusech. Sada obsahuje 2 oranžové, 2 růžové, 2 zelené a 2 modré balónky. Všechny jsou zdobeny nápisem baby a bílé tečky. Vhodný pro nafukování vzduchem i heliem Velikost: 30cm