Mooer Blues Crab
1 290,00

Mooer Blues Crab

Kytarový efekt Blues Crab je kompaktní kytarový overdrive pedál z řady Micro čínské značky Mooer. Jedná se tradiční bluesový overdrive s jednoduchým ovládáním, který potěší především hráče s oblibou ve stylech blues/rock. Krásně dobarví tón vaší kytary a poskytne mu patřičný lesk. Jednoznačným plusem pedálu je poměr ceny a výkonu, kdy si jeho koupi může bez nadsázky dovolit úplně každý. Veškerá elektronika je zasazena v odolném kovovém šasi. Krabička funguje v režimu true bypass, takže ve vypnutém stavu nijak neovlivňuje průchozí signál. K napájení slouží 9V adaptér.

Baby Bites spací vak Winter Coral
1 989,00

Baby Bites spací vak Winter Coral

Baby Bites spací vak Winter Coral Baby Bites = recept na kouzelné sny! Nechte své nejmenší slastně snít v tomto roztomilém vaku, který se stane měkoučkým útočištěm pro dokonalý odpočinek.

HIKARI Tropical Crab Cuisine 50g
99,00

HIKARI Tropical Crab Cuisine 50g

Popis: HIKARI Tropical Crab Cuisine 50gHIKARI Tropical Crab Cuisine 50g je krmení pro kraby, raky a velké krevety s vysokým obsahem vápníku.Podrobnosti: HIKARI Tropical Crab Cuisine 50gHIKARI Tropical Crab Cuisine 50g nabízí hodnotnou a velmi vyváženou stravu speciálně vyvinutou pro všechny druhy korýšů se středně tvrdým krunýřem pro zdravý vývin a dlouhý život. Zvýšený obsah přírodního vápníku pomůže při vývoji vnějšího krunýře, jejich přirozené ochraně před predátory a chorobami. Granulky se při styku s v

Bel Baby Safety Cotton Buds dětské vatové tyčinky 56 ks
30,50

Bel Baby Safety Cotton Buds dětské vatové tyčinky 56 ks

Popis Speciální vatové tyčinky s upraveným tvarem pro bezpečné čištění uší dětí. Stoprocentní bavlněný materiál zaručuje jemnou a šetrnou péči. Kulička na konci tyčinky zabraňuje vniknutí do zvukovodu i při nečekaných a náhlých pohybech dítěte. Nevkládejte do zvukovodu. Struktura:  100% bavlna Skladování a použití Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNevkládejte do…

Bel Dětské vatové tyčinky Baby (Safety Cotton Buds) 56 ks
39,00

Bel Dětské vatové tyčinky Baby (Safety Cotton Buds) 56 ks

Speciální vatové tyčinky s upraveným tvarem pro bezpečné čištění uší dětí. Stoprocentní bavlněný materiál zaručuje jemnou a šetrnou péči. Kulička na konci tyčinky zabraňuje vniknutí do zvukovodu i při nečekaných a náhlých pohybech dítěte.Vatové tyčinky Bel Baby jsou určeny pro šetrnou a ohleduplnou péči.