Kovový stojan Click na vaničku Bébé-Jou 103cm bílý
1 019,00

Kovový stojan Click na vaničku Bébé-Jou 103cm bílý

Kovový stojan Click na vaničku Bébé-Jou 103cm bílý Kovový stojan na vaničku, termovaničku a koupací kyblík Bébé-Bubble má výšku 98 cm, otvor na zavěšení ručníku a vytvořeno místo na mýdlo. Stojan je skládací a je vybavený inovativním Click systémem. Bezpečnost byla přezkoušena největší autoritou v oboru zkušebnictví, německou zkušebnou TUV.

Stojan na muffiny Wilton kovový
435,00

Stojan na muffiny Wilton kovový

Stojan na muffiny Wilton kovový Čtyř patrový kovový stojan na malé muffiny (cupcakes).   Rozměry celková výška stojanu - 26,6 cm průměr stojanu - 22,8 cm průměr jedné mističky na košíček: 4,5 cm   Dodáváno v rozloženém stavu, v dárkové krabici.

Kovový stojan na víno - kytarista
570,00

Kovový stojan na víno - kytarista

Víno často kupujete jako dárek a nevíte ho zabalit ?! Pokud ho koupíte pro někoho, kdo často hraje na kytaru nebo je milovníkem hudby. Namísto obyčejné tašky dejte víno ve velkého stylu do kovového stojanu s obrázkem a tvarem kytaristy. Tento stojan na víno bude skvělým dárkem. Stojan je také originálním designem interiéru.

Župánek Bébé-Jou Wheely
599,00

Župánek Bébé-Jou Wheely

Župánek Bébé-Jou Wheely Heboučký a teploučký froté župánek zahřeje, vysuší a přitom jemně namasíruje. Bude vám připomínat malého prince či princeznu. Nezapomeňte udělat pár fotografií, které vám v budoucnu připomenou tyto chvíle. Vždyť děti rostou tak rychle.