Ibanez SRMD 200 CAM
6 490,00

Ibanez SRMD 200 CAM

Elektrická baskytara Baskytary Ibanez ze série Soundgear poskytují hráčům moderní alternativy ke klasickým baskytarovým konstrukcím již od roku 1987. V oblibě jsou především díky ultralehkému, menšímu tělu se dvěma výřezy a ergonomickým tvarem, velmi rychlému krku s výbornými herními vlastnostmi a propracované elektronice. Skvostný zvuk je samozřejmostí. Tento model z řady SR Mezzo zaujme především o dva palce kratší menzurou, než je zvykem u nástrojů této série. Kratší menzura dodává baskytaře unikátní feeling a příjemnější hratelnost, zároveň vás však nepřipraví o masivní basy, kterými…

Chodítko Activity
1 060,32

Chodítko Activity

Chodítko Activity Toto aktivní chodítko je ideálním pomocníkem dítěte na koordinace pohybů, na stabilizaci postoje a pohybových a uchopovacích schopností.

DMA Vysoké chodítko dětské 203 J
9 749,00

DMA Vysoké chodítko dětské 203 J

203 J, Vysoké chodítko dětské Odlehčený duralový dětský rám, podpůrná polstrovaná deska, nastavitelná výška, polohování držadel, nášlapné brzdy. Chodítko je určené pro nácvik vertikalizace a chůze s doprovodem.

Dětské chodítko Toyz Stepp red
1 579,00

Dětské chodítko Toyz Stepp red

Dětské chodítko Toyz Stepp red Krásné dětské chodítko Toyz Stepp. Chodítko má čtyři kolečka. Vaše děťátko si v něm užije spoustu legrace a zábavy. Odjímatelný hrací pultík s mnoha hračkami bude vaše děťátko milovat. Pultík má autíčko, které se dá sundat, a použít jako samostatná hračka. Zároveň také vydává zvuky. Má velice pohodlný potah, jenž je v zadní části vyztužený. Sedátko lze otočit o 360° a tak Vaše děťátko dosáhne na všechny hračky. Přední otočná kolečka zajišťují bezpečný pohyb. Vyrobeno z kvalitního plastového materiálu.

Dětské chodítko Toyz Stepp blue
1 579,00

Dětské chodítko Toyz Stepp blue

Dětské chodítko Toyz Stepp blue Krásné dětské chodítko Toyz Stepp. Chodítko má čtyři kolečka. Vaše děťátko si v něm užije spoustu legrace a zábavy. Odjímatelný hrací pultík s mnoha hračkami bude vaše děťátko milovat. Vyrobeno z kvalitního plastového materiálu.