Ibanez SRMD 200 CAM
6 490,00

Ibanez SRMD 200 CAM

Elektrická baskytara Baskytary Ibanez ze série Soundgear poskytují hráčům moderní alternativy ke klasickým baskytarovým konstrukcím již od roku 1987. V oblibě jsou především díky ultralehkému, menšímu tělu se dvěma výřezy a ergonomickým tvarem, velmi rychlému krku s výbornými herními vlastnostmi a propracované elektronice. Skvostný zvuk je samozřejmostí. Tento model z řady SR Mezzo zaujme především o dva palce kratší menzurou, než je zvykem u nástrojů této série. Kratší menzura dodává baskytaře unikátní feeling a příjemnější hratelnost, zároveň vás však nepřipraví o masivní basy, kterými…

Košile Desigual Cam Sally Černá
999,00

Košile Desigual Cam Sally Černá

Košile Desigual Cam Sally. Dámská viskózová košile Desigual v černém provedení s decentním vzorováním. Košile je klasického střihu, zapíná se na knoflíčky a má ozdobnou kapsičku na prsou. Materiál: Vnější: 100% Viskóza

Lékárnička Lifesystems Camping First Aid Kit
799,00

Lékárnička Lifesystems Camping First Aid Kit

Přehledná lékárnička Camping First Aid Kit značky Lifesystems obsahuje potřeby k ošetření případných drobných poranění při táboření. Ve velmi dobře vybavené lékárničce Lifesystems Camping First Aid Kit najdete vše, aby jste mohli poskytnout první pomoc a ošetřit běžná poranění, kterým se i při vší opatrnosti možná nevyhnete zvláště pak, táboříte-li s dětmi. Ať už jsou to odřeniny, zapíchnuté třísky, drobné popáleniny, puchýře apod. 44 ks vybavení je přehledně uloženo v odolném, sytě červeném pouzdru s voděvzdorným zipem. Technologie Quick Find System Lékárnička obsahuje: Obecné: 1x leták…

Autosedačka KITE+ (0-13) černá / tmavě šedá
2 809,00

Autosedačka KITE+ (0-13) černá / tmavě šedá

Autosedačka KITE+ (0-13) černá / tmavě šedá Autosedačka Avionaut Kite+ je určena pro děti od narození do 13 kg (sk. 0+). Autosedačka se připevňuje do auta proti směru jízdy s pomocí bezpečnostních pásů nebo nacvaknutím na základnu.

Autosedačka KITE+ (0-13) tmavě šedá / šedá
2 809,00

Autosedačka KITE+ (0-13) tmavě šedá / šedá

Autosedačka KITE+ (0-13) tmavě šedá / šedá Autosedačka Avionaut Kite+ je určena pro děti od narození do 13 kg. Autosedačka se připevňuje do auta proti směru jízdy s pomocí bezpečnostních pásů nebo nacvaknutím na základnu. Je lehká, což oceníte především při přenášení.

Autosedačka KITE+ (0-13) černá / černá
2 809,00

Autosedačka KITE+ (0-13) černá / černá

Autosedačka KITE+ (0-13) černá / černá Autosedačka Avionaut Kite+ je určena pro děti od narození do 13 kg (sk. 0+). Autosedačka se připevňuje do auta proti směru jízdy s pomocí bezpečnostních pásů nebo nacvaknutím na základnu.

Autosedačka-vajíčko CAMINI Musca graphite
1 399,00

Autosedačka-vajíčko CAMINI Musca graphite

Autosedačka-vajíčko CAMINI Musca graphite Dětská autosedačka-vajíčko CAMINI Musca. Dětská autosedačka Musca je perfektním doplňkem k multifunkčnímu kočárku Camini. Je bezpečná, lehká a snadno se vkládá do automobilu i do rámu kočárku. Zlepšuje komfort cestování a zabezpečuje bezpečnou přepravu dítěte.

Autosedačka-vajíčko CAMINI Musca beige
1 319,00

Autosedačka-vajíčko CAMINI Musca beige

Autosedačka-vajíčko CAMINI Musca beige Dětská autosedačka-vajíčko CAMINI Musca. Dětská autosedačka Musca je perfektním doplňkem k multifunkčnímu kočárku Camini. Je bezpečná, lehká a snadno se vkládá do automobilu i do rámu kočárku. Zlepšuje komfort cestování a zabezpečuje bezpečnou přepravu dítěte.

Autosedačka CARETERO Cameleon 2019 black
2 679,00

Autosedačka CARETERO Cameleon 2019 black

Autosedačka CARETERO Cameleon 2019 black Autosedačka Caretero Cameleon je produktem určeným pro starší děti. Maximální bezpečnost dítěte je zajištěna bytelnou, pevnou konstrukcí skořepiny, dodatečnými polštářky chránícími před bočním nárazem - SPS, vysouvací, nastavitelnou opěrkou hlavy a pětibodovými pásy.