Melaminové lžičky 2 ks TOYS modré
60,35

Melaminové lžičky 2 ks TOYS modré

Melaminové lžičky 2 ks TOYS modré Melaminové lžičky jsou vyrobeny pouze (100%) z kvalitního melaminu. Barevné obrázky jsou zataveny uvnitř materiálu, nedostávají se do kontaktu s jídlem. Vhodné pro děti starší 5-ti měsíců. V balení 2ks - menší a větší.

Melaminové lžičky 2 ks TOYS růžové
60,35

Melaminové lžičky 2 ks TOYS růžové

Melaminové lžičky 2 ks TOYS růžové Melaminové lžičky jsou vyrobeny pouze (100%) z kvalitního melaminu. Barevné obrázky jsou zataveny uvnitř materiálu, nedostávají se do kontaktu s jídlem. Vhodné pro děti starší 5-ti měsíců. V balení 2ks - menší a větší.

BABY NOVA Dětské lžičky 5ks 34602
70,79

BABY NOVA Dětské lžičky 5ks 34602

BABY NOVA Dětské lžičky 5ks 34602 Plastové lžičky pro děti jsou ideální pomůckou pro první krmení, dítě se s nimi snadněji naučí jíst. Snadná údržba a čištění. Lze vyvařovat ve sterilizátoru.

FINO Plastové lžičky  12 ks
22,50

FINO Plastové lžičky 12 ks

Popis Chystáte-li se na piknik, nebo rodinnou hostinu v kruhu rodiny a přátel, nemůžete si pro tuto příležitost nechat ujít správné jídlo. Ale kromě toho potřebujete také příbory, které vám umožňují jíst předem zabalené jídlo. Jednorázové příbory jsou ideálním řešením při venkovních setkáních. Lžíce Jan Niezbędny je nejen hygienická a praktická, ale i vysoce odolná. Jsou lehké a malé, takže se vejdou do piknikového koše a jsou lehce skladovatelné. …