Dětský dřevěný náramek, srdíčko
34,00

Dětský dřevěný náramek, srdíčko

Barevný náramek z dřevěných korálků se pyšní velkým fialovým srdíčkem s kytičkou, zeleným lístečkem a růžovým kvítkem. Padne na každou ručičku a je něžnou ozdobou malé slečny. Náramek nejlépe zkombinujete s náhrdelníkem ze stejné kolekce.

Dětský dřevěný náramek, motýl
34,00

Dětský dřevěný náramek, motýl

Ozdobte ručičku své princezny motýlkem, který se na ni přiletěl podívat. Něžný náramek z dřevěných barevných korálků, kterému dominuje překrásný žlutý motýlek a růžová srdíčka. Skvělý dárek pro každou malou princeznu. Náramek nejlépe zkombinujete s náhrdelníkem ze stejné kolekce.

Dětský stan - Auto
1 099,00

Dětský stan - Auto

Máte doma neposedné dítě. Pořiďte mu tento stan ve tvaru auta a máte o zábavu postaráno. Tento skladný a snadno rozkladatelný stan je skvělý jak do bytu i na zahradu. Možnost přikoupení platových míčku pro lepší zábavu.   Materiál: tkanina Rozměry stanu: 150 cm x 70 cm x 95 cm      

Dětský dřevěný náhrdelník, srdíčko
47,00

Dětský dřevěný náhrdelník, srdíčko

Dřevěný náhrdelník s výrazným fialovým srdíčkem oslní každou milovnici pestrých barev. Kromě srdíčka ověnčete její krček barevnými korálky a růžovými kytičkami. Krása, která přináší radost. Náhrdelník nejlépe zkombinujete s náramkem ze stejné kolekce.

Kindsgut Dřevěný dětský ponk
1 199,00

Kindsgut Dřevěný dětský ponk

Dřevěný ponk pro malé opraváře Dřevěný ponk německé značky Kindsgut si okamžitě zamiluje každý malý opravář. Kromě zábavy dochází při hře i k rozvoji jemné motoriky a fantazie.Kromě samotného pracovního stolu je součástí také kladivo, šroubovák, pilka, šroubky a mnoho dalších kousků. Pro výrobu byly použity materiály šetrné k životnímu prostředí neobsahující škodlivé látky. Díky stylovému designu a jemným barvám zapadne tato hračka do každého domova. Ponk je vhodný pro děti od 3 let. Technické parametry materiál: dřevo rozměry: 30 x 21 x 40 cm