Náhrdelník duhový - Srdíčka
44,00

Náhrdelník duhový - Srdíčka

Duhovým náhrdelníkem se srdíčky uděláte velkou radost každé malé parádnici. Pestrobarevné korálky ozdobí každou holčičku a vykouzlí jí úsměv na tváři. Dřevěný šperk, který hraje barvami.

Náhrdelník mosazná srdíčka
249,00

Náhrdelník mosazná srdíčka

Náhrdelník, který je po celé delce posetý různými velikostmi srdíček krásně zjemní váš dekolt.Obvod náhrdelníku: 43 cm Naše šperky jsou ruční práce a tudíž mohou být v rozměrech mírné odchylky. Fotografie jsou pouze ilustrativní a mohou se lehce lišit.

Náhrdelník srdíčka červený
249,00

Náhrdelník srdíčka červený

Srdíčkový náhrdelník krásně zjemní váš outfit. Hodí se pro decentnější ženy a dívky. Obvod náhrdelníku: 76 cm, průměr přívěsku i s vázáním: 14 cm Naše šperky jsou ruční práce a tudíž mohou být v rozměrech mírné odchylky. Fotografie jsou pouze ilustrativní a mohou se lehce lišit.

Náhrdelník květina duhová
349,00

Náhrdelník květina duhová

Náhrdelník s květinou. Tento náhrdelník krásně zvýrazní váš dekolt. Obvod náhrdelníku: 56 cm, průměr přívěsku: 6 cm Naše šperky jsou ruční práce a tudíž mohou být v rozměrech mírné odchylky. Fotografie jsou pouze ilustrativní a mohou se lehce lišit.

Mint Kitten Dětský chránič na postel - Srdíčka Varianta: srdíčka
1 499,00

Mint Kitten Dětský chránič na postel - Srdíčka Varianta: srdíčka

Krásný dětský chránič na postel s motivem srdíček. Chránič plní funkci bezpečnostní i dekorační. Může sloužit jako pohodlné opěradlo i chránit před úderem během hraní i spaní. Potisk je na obou stranách chrániče a skvěle ladí s ostatními produkty z této série dekorací na zeď. Chránič je vyroben z polyuretanové pěny a potah chrániče je na zip. Lze ho sundat a vyprat v pračce na 40° Lze ho pohodlně používat na zábraně u postele. Průměr chrániče je 20 cm, délka 70 cm. Vhodný na zábranu širokou max. 4 cm.

Touch of Bali Náhrdelník srdíčka černý
249,00

Touch of Bali Náhrdelník srdíčka černý

Srdíčkový náhrdelník krásně zjemní váš outfit. Hodí se pro decentnější ženy a dívky. Obvod náhrdelníku: 80 cm, průměr přívěsku i s vázáním: 13 cm Naše šperky jsou ruční práce a tudíž mohou být v rozměrech mírné odchylky. Fotografie jsou pouze ilustrativní a mohou se lehce lišit.

Sunárek dětský snack jahodová srdíčka 50g
26,00

Sunárek dětský snack jahodová srdíčka 50g

Jediné snacky od ukonč. 12. měsíce ve vysoké kvalitě odpovídající přísným požadavkům na dětskou výživu dětí do 3 let. Jsou vyrobeny z pečlivě vybrané a vysoce kvalitní kukuřičné mouky, jsou tedy bezlepkové. Jsou obohacena o potřebné vitaminy a vápník. Vápník je pro děti velmi důležitý, jelikož je potřebný pro normální růst a vývin kostí. Tvar je přizpůsoben malým dětským ručičkám, snadno se uchopí, a tak se při jejich konzumaci rozvíjí i motorické schopnosti – zručnost a koordinace pohybů. Zároveň pomáhají učit děti lépe konzumovat a žvýkat větší kousky. - Bez lepku - Vhodné pro první zoubky …