Dickie AS Dump Truck 16 cm
249,00

Dickie AS Dump Truck 16 cm

Sklápěčka na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Nalož kostky a převez je tam, kam potřebuješ. Vysyp písek a začni stavět hrad. S tímto náklaďákem můžeš převážet téměř všechno.

Dickie Action Series Dump Truck 16 cm
168,00

Dickie Action Series Dump Truck 16 cm

Dickie Dump Truck 16 cm   Nákladní autíčko od firmy Dickie. Autíčko je vybaveno sklápěcí korbou na vrchu autíčka, která se ovládá manuálně. Největší předností tohoto modelu jsou jednoznačně zvukové a světelné efekty - blikání, zvuky které připomínají couvání, vykládku nákladu a další. Autíčko jezdí na volnoběh. - Délka autíčka: 16 cm - Sklápěcí korba na vrchu autíčka - Vhodné pro děti od 3 let

Dickie AS Ambulance 15 cm
224,00

Dickie AS Ambulance 15 cm

Auto ambulance na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Přidej si do sbírky záchranářských vozidel jedno z nejdůležitějších. Zapni sirénu i maják a vydej se na pomoc.

Dickie AS Autojeřáb 15 cm
249,00

Dickie AS Autojeřáb 15 cm

Autojeřáb na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Nejlepší pomocník pro převoz nákladu. Postav výškové budovy nebo se jen postarej o bezpečnou přepravu svých hraček. Čeká tě spousta zábavy!

Dickie Transportér Happy Truck
779,00

Dickie Transportér Happy Truck

Dickie Transportér Happy Truck Oranžový truck s modrým návěsem je určen pro kluky od jenoho roku. Ti si mohou pohrát s truckem i naloženým autíčkm dohromady nebo také odděleně. Návěs je odpojitelný. Truck se pohybuje za světelných a zvukových efektů. Funkčnost: zvuk startu, couvání a troubení veselé barvy a obličeje zaoblené rohy pro větší bezpečnost Vyberte dětem některé Happy auto Dickie! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Rozměry: 20 x 60 x 18 cm

Pilsan Toys Rodeo Dump Truck 91 cm žlutý
1 449,00

Pilsan Toys Rodeo Dump Truck 91 cm žlutý

Pilsan Toys Rodeo Dump Truck Žlutý americký truck s velkou červenou korbou. Korba se může zatížit nákladem s nosností až do 50 kg. Kluci si mohou opravdu užít velkého náklaďáku s jeho robustní konstrukcí. Přednosti: kvalitní zpracování vysoká nosnost Kupte chlapcům parádní Rodeo Dump Truck značky Pilsan Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Nosnost: 50 kg Rozměry: 91 x 43 x 43 cm

Dickie AS Auto Offroader 34 cm
599,00

Dickie AS Auto Offroader 34 cm

Dickie AS Auto Offroader Offroader pískové barvy si kluci mohou užít se světelnými i zvukovými efekty funkčních střešních reflektorů, při dobrodružných akcích v terénu divoké Afriky. Plastové autíčko je připraveno pro malé řidiče od 3 let. Funkčnost: přední naviják světelné a zvukové efekty otevíratelní boční i zadní dveře vyměnitelná rezerva, kanystry, kufr a vyprošťovací podložky Vyberte chlapcům jedno z autíček značky Dickie! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 34 x 13,5 x 18 cm Baterie: 2x 1,5V AA (součástí balení)

Dickie AS Záchranářský vrtulník 41 cm
649,00

Dickie AS Záchranářský vrtulník 41 cm

DICKIE D 3308356 - Záchranářský vrtulník 41 cm Záchranářský vrtulník se zvukovými a světelnými efekty. Vrtule se točí, lehátko se ovládá tlačítkem (nahoru/dolů). Nechybí otevírací dveře. Velikost 41 cm.

Dickie AS Odtahový vůz 15 cm
249,00

Dickie AS Odtahový vůz 15 cm

Vůz odtahové služby se na volnoběh se světelným a zvukovým efektem. Potřebuješ přemístit svou sbírku autíček? Tohle je ideální pomocník, který ti k tomu nesmí chybět. Díky pohyblivému rameni a manuálnímu naviáku to pro tebe bude hračkou.

Dickie AS Hasičské auto 15 cm
166,00

Dickie AS Hasičské auto 15 cm

Požární auto, se kterým se budeš cítit jako opravdový hasič. Napusť nádrž s vodou a začni hasit. Cestou zapni maják a sirénu, aby tě nikdo nemohl přehlédnout.