Kouzelná baterka - Olga Černá
196,00

Kouzelná baterka - Olga Černá

Franta touží po pejskovi. Pejsek doma však nepřichází v úvahu! Naštěstí dostane od kouzelného dědečka baterku, která světlem "oživuje" úplně obyčejné věci. Třeba odhozené plastové láhve, jehličí, klacky, tkaničky nebo špačky cigaret. Jenže to není jen tak! O oživlé "něco" by se měl Franta umět postarat. S pejskem z pet lahve to ještě jde, ale co s oživlým chuchvalcem vlasů nebo obrovitánskou housenkou z peřin? Ilustrátorka Michaela Kukovičková oživila nehybné obrázky, písmena a struktury ze starých časopisů a sestavila z nich svět paralelní, pohádkový.

Kouzelná baterka - Olga Černá
215,00

Kouzelná baterka - Olga Černá

Franta touží po pejskovi. Pejsek doma však nepřichází v úvahu! Naštěstí dostane od kouzelného dědečka baterku, která světlem "oživuje" úplně obyčejné věci.

Kouzelná baterka (978-80-87060-60-5)
212,00

Kouzelná baterka (978-80-87060-60-5)

Kniha - autor Olga Černá, 48 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Franta, obyčejný kluk, touží po pejskovi. Pejsek doma však nepřichází v úvahu! Naštěstí dostane od kouzelného dědečka baterku, která světlem oživuje úplně obyčejné věci. Třeba odhozené plastové láhve, jehličí, klacky, tkaničky nebo špačky cigaret. Jenže to není jen tak! O oživlé něco by se měl Franta umět postarat. S pejskem z pet lahve to ještě jde, ale co s oživlým chuchvalcem vlasů nebo obrovitánskou housenkou z peřin?

Verk Čelová baterka COB 3W, černá, 08242
89,00

Verk Čelová baterka COB 3W, černá, 08242

Svítilna je vybavena moderním zdrojem světla: 3W COB LED, který může oslepit každého. Životnost diody dosahuje až 100 000 hodin. Jeho konstrukce zajišťuje stabilitu a zabraňuje sklouznutí baterky z hlavy.Má také nastavitelný úhel nahoru / dolů. Dodatečně vybaven 2 elastickými nastavitelnými popruhy. Pouzdro: plast Typ diody: LED COB 3W Životnost LED: až 100 000 hodin Provozní režim: 100%, 50%, stroboskop Konstrukce zajišťuje stabilitu a zabraňuje vyklouznutí baterky z hlavy Pohodlné nošení Napájení: 3 x AAA baterie (není součástí balení)