Nafukovací hrací stan Kočička
1 299,00

Nafukovací hrací stan Kočička

Nafukovací hrací stan Kočička Nafukovací hrací stan, ohrádka a prolézačka s motivy kočiček. Stan je možné pro ještě větší zábavu naplnit míčky (nejsou součástí výrobku). Vhodné od 6 měsíců.

Nafukovací hrací stan
669,00

Nafukovací hrací stan

Nafukovací hrací stan Nafukovací hrací stan Ludi slouží zároveň jako hrací ohrádka a prolézačka, je možné jej pro větší zábavu naplnit míčky (nejsou součástí výrobku).

Hrací ohrádka Kočička
899,00

Hrací ohrádka Kočička

Hrací ohrádka Kočička Prostorná skládací ohrádka se dá snadno složit do malé přenosné tašky a je tak použitelná nejen doma, ale kdekoli na cestách s dítětem. Vhodné od 3 měsíců.

Hrací deka s hrazdou Kočička
739,00

Hrací deka s hrazdou Kočička

Hrací deka s hrazdou Kočička Hrací deka s krásnými motivy kočiček nabízí inovativní způsob skládání i rozkládání. Jedním pohybem deku i s hrazdou složíte do plochého tvaru a vložíte do přenosné tašky na zip. Rozměry: ø 90 cm Vhodné pro děti od narození.

Hrací Stan Mariano
799,00

Hrací Stan Mariano

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE. Skvělý stan na hraní nabízí dlouhé hodiny zábavy vaším dětem. Velké tepee o rozměrech 125x154x125 cm (Š / V / H) má konstrukční sloupy ze dřeva, textilní střecha se šedé s hvězdami. Vhodné pro děti od 36 měsíců.

Hrací Stan Mariano
799,00

Hrací Stan Mariano

Tento artikl je k dispozici pouze ONLINE. Skvělý stan na hraní nabízí dlouhé hodiny zábavy vaším dětem. Velké tepee o rozměrech 125x154x125 cm (Š / V / H) má konstrukční sloupy ze dřeva, textilní střecha v růžové i bílé barvě. Vhodné pro děti od 36 měsíců.