Senzorický válec s míčky
679,00

Senzorický válec s míčky

Senzorický válec s míčky Originální hračka ve tvaru válce s množstvím aktivit pro zkoumání zabaví dítě a současně podněcuje rozvoj jeho smyslů a motorických dovedností. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Senzorický válec
399,00

Senzorický válec

Senzorický válec Originální hračka ve tvaru válce s množstvím aktivit pro zkoumání zabaví dítě a současně podněcuje rozvoj jeho smyslů a motorických dovedností. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Hape Deštník s míčky
499,00

Hape Deštník s míčky

Hape Hračky do vody - Deštník s míčky   Vodní radovánky pro Vaše nejmenší dětičky. Pestrá koupelová sada obsahuje 3 míčky a barevný deštník. Užijte si zábavné koupání a zahrajte si dvě hry ve Vaší vaně. - Nalejte vodu do deštníku, balónek držte pod ním a potom ho vkládejte do deštníku. - Zkuste umístit deštník na jednu stranu vany a házejte do něj balónky. - Vhodné pro děti od 1 roku - Materiál: plast - Počet míčků: 3 ks (průměr 5cm) - Délka rukojeti: 24 cm - Rozměr deštníku: 25 x 25 x 13 cm

Yookidoo Senzorický vodní oblouk
849,00

Yookidoo Senzorický vodní oblouk

Yookidoo Senzorický vodní oblouk První senzorická vodní hračka na světě určená pro novorozence! 2v1 bateriový senzorický vodní oblouk s barevnými květy, které se otáčejí a kropí vodu, zatímco otočný pták stříká jemný proud vody.

Senzorická stavebnice Multi Blocks
639,00

Senzorická stavebnice Multi Blocks

Senzorická stavebnice Multi Blocks Stavebnice pro nejmenší nabízí 12 dílů včetně 2 párů kol. Díly lze snadno spojovat a rozpojovat a vytvářet nejrůznější zvířátka či dopravní prostředky.