Magnetky - Farma
430,00

Magnetky - Farma

Soubor 24 dřevěných krásně ilustrovaných magnetů na kterých děti najdou farmáře jeho ženu, statek, traktor i hospodářská zvířata. Děti si mohou vytvořit vlastní farmu a podle své fantazie vymýšlet příběhy. Jako magnetický podklad lze využít ledničky nebo jiné kovové povrchy v domácnosti, magnetické tabule nebo povrch ošetřený magnetickou barvou. Hra je vhodná pro děti od 2 let.

Oblečení
229,00

Oblečení

Edukativní hračky pro děti - 3D puzzle, se kterými se děti budou snadněji učit. Doprava zdarma. Doba dodání: obvykle do 15 až 25 dní od odeslání zboží, podrobnosti zde.

Djeco Magnetky oblékání holčičky
409,00

Djeco Magnetky oblékání holčičky

Djeco Magnetky oblékání Krabička na magnetické zavírání na bízí holčičkám po otevření sadu magnetků holčiček a jejich šatů, které mohou vzájemně kombinovat. Magnetky jsou dřevěné a krásně zapadají na místa, kde s nimi holčičky vyzdobí danou plochu. Vyberte dětem některé ze sad magnetků Djeco! Vhodné pro děti od 3 let Rozměr balení: 21,8 x 18,8 x 4 cm Počet magnetů: 30

Babu Oblékání magnetky
289,00

Babu Oblékání magnetky

Babu Oblékání magnetky Postavička dívky čeká na holčičky, které ji budou chtít oblékat. K dispozici je sada oblečení, které po přiložení k tělu snadno přilne magnetkem. Jednotlivé kousky oblečení mohou malé návrhářky kombinovat v různých variantách. Poté si s postavou mohou přehrát příběh. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku trénuje trpělivost, koordinaci očí Kupte holčičkám hru s oblékáním! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: magnet, papír Rozměry balení: 4,5 x 19,5 x 20,5 cm

Magnetky - Malé parádnice
430,00

Magnetky - Malé parádnice

Krásná sada magnetů v romantických barvách je určena pro dívky od tří let. Děti si mohou poskládat panenky tak jak mají správně být a nebo si je zkombinovat, tak jak se jim to bude právě líbit. Sada obsahuje celkem 30 kusů dřevěných magnetů, ze kterých si složíte 4 postavy dívek s různými doplňky. Skvělý dárek pro parádivé holčičky. Postavy jsou 19,5 cm vysoké. Jako podklad pro hru s magnetky můžete použít ledničku, magnetickou nástěnku nebo jiný kovový podklad.