Maska Obsessive A702
899,00

Maska Obsessive A702

Maska Obsessive A702, A702 maska Okouzlující přírůstek vašeho oblíbeného spodního prádla? Tato tajemná a koketní maska v kombinaci s vaším sex-appealem vás vyzve k pikantní hře. Budete se cítit neuvěřitelně krásná s tímto ženským doplňkem a svádět svým tajemným pohledem. Nyní se láska stane ještě více vzrušující! Chcete vidět víc? Podívejte se na tohle: - černá maska zajímavého tvaru - delikátní, jemně profilovaný kov - lesklý zirkonový šperk (neobsahuje Nikl!) - poutavý detail - saténová stuha - komfortní zavázání - odolný materiál (95% kovu, 5% polyester)

Černá maska A702
959,00

Černá maska A702

Okouzlující přírůstek ke spodnímu prádlu? Koketní maska! Černá maska se zajímavým tvarem, upoutá pozornost i pomocí lesklých zirkonů. Zavazování pomocí saténové stuhy.

Maska A710 mask - Obsessive Univerzální černá
119,00

Maska A710 mask - Obsessive Univerzální černá

Kategorie: Dámské erotické prádlo Typ: Maska na oči Výrobce: ObsessiveMaska A710 Podívejte se na báječné detaily:smyslná háčkovaná černá maska přitažlivé motivy perfektní tvar - pohodlí při nošení maska se zavazuje černou saténovou stuhou pěkná jemná tkanina   Složení: 100% polyester

Maska Roseberry mask - Obsessive Univerzální růžová
199,00

Maska Roseberry mask - Obsessive Univerzální růžová

Kategorie: Dámské erotické prádlo Typ: Páska na oči Výrobce: ObsessiveZakryjte si oči a ... začněte se zlobivými hrátky! Nechte se pohladit touto hedvábnou látkou na kůži a objevte dokonalé potěšení. Dnes nebudete potřebovat vaše oči - použijte svou představivost! Takže?Tajemné podrobnosti Roseberry masky:dámská oční maska zdobená krajkou delikátnípurpurová látka saténová stuha na zavázání - zaručuje perfektní upevnění kvalitní a elastický materiálSložení: 95% polyester, 5% elastan.Zkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Obsessive

Maska Obsessive 825-ACC mask
239,00

Maska Obsessive 825-ACC mask

825-ACC-6Víte, co se stane, když otevřete tuto krásnou krabičku od Obsessive? Okamžitě se zamilujete do všech okouzlujících detailů vaší nové sexy masky! Použijte ji, abyste strávili spoustu žhavých, pikantních okamžiků se svým partnerem ...A tady jsou detaily:- nezbedná maska - ideální pro pikantní experimenty- smyslné, tmavě modré barvy zdobené černou, květinovou krajkou- malá mašlička a třpytivý šperk - spousta kouzla- maska se zavazuje saténovou stuhou- příjemná, hladká tkanina (85% polyamid, 15% elastan)

Maska Obsessive 825-ACC mask
239,00

Maska Obsessive 825-ACC mask

Maska Obsessive 825-ACC mask, 825-ACC-6 Víte, co se stane, když otevřete tuto krásnou krabičku od Obsessive? Okamžitě se zamilujete do všech okouzlujících detailů vaší nové sexy masky! Použijte ji, abyste strávili spoustu žhavých, pikantních okamžiků se svým partnerem ... A tady jsou detaily: - nezbedná maska - ideální pro pikantní experimenty - smyslné, tmavě modré barvy zdobené černou, květinovou krajkou - malá mašlička a třpytivý šperk - spousta kouzla - maska se zavazuje saténovou stuhou - příjemná, hladká tkanina (85% polyamid, 15% elastan)

Maska A710 mask - Obsessive
169,00

Maska A710 mask - Obsessive

Maska A710Váš sexy doplněk pro dnešní noc? Spousta zajímavé a koketní přitažlivosti! Ooo, ano. Neváhejte. Nasaďte si tuto speciální masku, pohled na vás bude vzrušující on nebude mít šanci odolat! Užijte si noc společně!Podívejte se na báječné detaily:- smyslná háčkovaná černá maska - přitažlivé motivy- perfektní tvar - pohodlí při nošení- maska se zavazuje černou saténovou stuhou- pěkná jemná tkanina (100% polyester)

Maska A710 mask - Obsessive
169,00

Maska A710 mask - Obsessive

Maska A710 mask - Obsessive, Maska A710 Váš sexy doplněk pro dnešní noc? Spousta zajímavé a koketní přitažlivosti! Ooo, ano. Neváhejte. Nasaďte si tuto speciální masku, pohled na vás bude vzrušující on nebude mít šanci odolat! Užijte si noc společně! Podívejte se na báječné detaily: - smyslná háčkovaná černá maska - přitažlivé motivy - perfektní tvar - pohodlí při nošení - maska se zavazuje černou saténovou stuhou - pěkná jemná tkanina (100% polyester)

Erotická maska Mask model 14  Univerzální černá
229,00

Erotická maska Mask model 14 Univerzální černá

Kategorie: Dámské erotické prádlo Typ: Maska na oči Výrobce: Livia Corsetti FashionKrásná maska Mask model 14 LivCo je ušita z černé krajky a pevně drží tvar buďte záhadná, tajemná a okouzlující.Materiál: 100% PolyesterZkontrolujte svou velikost - Tabulka velikostí Livia Corsetti Fashion