Medela Nástavec na stříkačku Finger
189,00

Medela Nástavec na stříkačku Finger

Medela Nástavec na stříkačku Finger Jemný silikonový nástavec na injekční stříkačku určen pro podávání kolostra, malého množství mateřského mléka nebo jiné doplňkové výživy. Vhodný pro krátkodobé používání v porodnici.

Záchytný nastavec na vysavač Catch Up
89,00

Záchytný nastavec na vysavač Catch Up

Odnímatelná sběrná nádoba: snadno se upevňuje mezi rukojeť a sací trubku. Díky nádobě se při vysávání nic neztratí. Ať už šperky, mince nebo malé hračky. Prach a nečistoty jsou absorbovány normálně bez ztráty sacího výkonu. Vč. 2 adaptéry (vhodné pro trubky vysavačů od Ø 31 - Ø 35 mm)

DR Pero injekční stříkačka
29,00

DR Pero injekční stříkačka

Pero v podobě injekční stříkačky oživí každý kancelářský stůl a zaručeně pobaví. Její vzhled je autentický a na první pohled vypadá jako opravdová stříkačka s červenou tekutinou uvnitř.

Nástavec Na Skříň Celle
3 699,00

Nástavec Na Skříň Celle

Rozšiřte svou rohovou šatní skříň CELLE s tímto šikovným horním nástavcem se dvěma dveřmi. Ušetříte tak prostor v místnosti a zaplníte prázdné místo nad skříní. Stejně jako skříň, i tato skříňka má boční strany matné bílé, zatímco přední strana je ve vysokém lesku bílé barvy. Horní deska je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.

Nástavec Na Skříň Aalen-extra
2 399,00

Nástavec Na Skříň Aalen-extra

Skříňka z programu AALEN-EXTRA vytváří další prostor ve vaší ložnici nebo předsíni a řeší problémy s úložným prostorem. Nástavcová skříňka v replice světlého dubu San Remo je vybavena 3 dveřmi a disponuje rozměry 136 x 39 x 54 cm (Š/V/H). Využijte toto praktické řešení s prostorem a doplňte si vaši šatní skříň o tento nástavec! Horní deska je bez povrchové úpravy, není olaminovaná.