Medela Odsávačka elektrická Swing Maxi
5 609,00

Medela Odsávačka elektrická Swing Maxi

Medela Odsávačka elektrická Swing Maxi Elektrická 2-fázová odsávačka na dvě prsa ušetří Váš čas. Ideální řešení pro časté denní odsávání s efektivním účinkem díky odsávání z obou prsů současně.

Aulos 511 Symphony
2 290,00

Aulos 511 Symphony

Tenorová zobcová flétna Tenorová flétna s barokním (anglickým) prstokladem výtečného zvuku s c'-c#' klapkou. V úpravě tmavě hnědé barvy je dodáván s koženkovým povlakem. Její délka činí 64,4 cm. Flétnu lze rozdělit na 3 díly.

Manhasset 48 Symphony Blue
1 590,00

Manhasset 48 Symphony Blue

Notový stojan Manhasset 48 Symphony je kvalitní notový stojan pro orchestry a školní kapely. Nabízí odolnou hliníkovou konstrukci, bytelnou základnu v podobě ocelové trojnožky a snadné a rychlé úpravy výšky a náklonu notového pultu pomocí jedné ruky. Technické údaje:• Rozměry notového pultu: 508 x 318 mm• Maximální výška konstrukce: 1540 mm

Aulos 509B Symphony
797,00

Aulos 509B Symphony

Altová zobcová flétna Výborná altová flétna s běžně používaným barokním (anglickým) systémem dírek. Dodávaná s koženkovým povlakem. Dlouhá 47,5 cm. Rozdíl mezi anglickým a německým prstokledem je ten, že u anglického (jinak řečeno barokního) způsobu hrajete tón "f" dvěma prsty - ukazováčkem a prsteníčkem, tedy tzv. vidličkou. Německý prstoklad tento tón řeší jen jedním prstem - ukazováčkem. Jakou flétnu zvolit záleží na učiteli, o něco více preferovaný způsob je ten barokní.

C.G.Conn 88HCL Symphony
113 990,00

C.G.Conn 88HCL Symphony

Trombon 88HCL Symphony je profesionální Bb/F trombon z amerických dílen značky G. C. Conn ideální jak pro hru v orchestru, tak i pro sólisty. Ozvučník a vnější snižce trombonu jsou zhotoveny z mosazi (slitina rose brass s 90procentním podílem mědi), díky čemu nástroj nabízí krásně bohatý vřelý zvuk, který umocňuje povrchová úprava v podobě čirého laku. Patentovaný ventil CL2000 na kvartové přípojce (open wrap F) navrženým Ch. Lindbergem odstraňuje problém s odporem tradičních otočných ventilů a nabízí plynulý a maximálně rychlý přechod mezi Bb/F laděním. Trombon dále nabízí duální…