Medela Odsávačka manuální Harmony light
939,00

Medela Odsávačka manuální Harmony light

Medela Odsávačka manuální Harmony light Manuální 2-fázová odsávačka vhodná pro kojící maminky, které potřebují příležitostně odsávat. Lehká a praktická odsávačka na cesty. Ideální již do porodnice - poslouží jako rychlý pomocník v každé situaci v porodnici i doma.

Medela Odsávačka manuální Harmony premium + PureLan
1 409,00

Medela Odsávačka manuální Harmony premium + PureLan

Medela Odsávačka manuální Harmony premium + PureLan Manuální 2-fázová odsávačka balená s jedinečnou lahví Calma pro kojené děti a jednorázovými vložkami do podprsenky. Vhodná pro kojící maminky, které potřebují příležitostně odsávat. Lehká a praktická odsávačka na cesty. Ideální již do porodnice - poslouží jako rychlý pomocník v každé situaci v porodnici i doma.

Medela Suplementor
1 089,00

Medela Suplementor

Medela Suplementor Podporuje jedinečnou intimní vazbu mezi maminkou a dítětem a motivuje oba k tomu, aby pokračovali k spokojenějšímu kojení. Toho lze dosáhnout tím, že přidané mléko, které dítě potřebuje, přijme v současné době s kojením prostřednictvím Suplementoru.

Madlo CWZ3802
445,00

Madlo CWZ3802

Adaptér k posilovacím přístrojům se hodí do každé posilovny,kde je tento typ stroje. Madlo obouruční vhodné jako nástavec k veslovacím strojům, k posilovavacím věžím nebo posilovacím lavicím s kladkou. Technické údaje: hmotnost: 500 g šíře madel: 13 cm rozteč mezi madly: 17 cm adaptér pro stroje: CWZ3802 Obsah balení: 1 x madlo k posilovacímu přístroji

Medela Odsávačka elektrická Freestyle
8 849,00

Medela Odsávačka elektrická Freestyle

Medela Odsávačka elektrická Freestyle Elektrická 2-fázová odsávačka na dvě prsa představuje tu nejvyšší třídu osobních odsávaček, kterou Medela nabízí. Poskytuje maximální flexibilitu, mobilitu a úsporu času s efektivním účinkem díky odsávání z obou prsů současně. Plně automatická odsávačka, která je nejlepším každodenním řešením pro moderní, aktivní nebo pracující maminky.

Medela Láhev SoftCup
839,00

Medela Láhev SoftCup

Medela Láhev SoftCup Láhev s měkkým silikonovým dudlíkem ve tvaru lžičky umožňuje jemný způsob krmení. Vhodný pro krátkodobé používání v případě sacích problémů. Snadná kontrola nad vypitým množstvím. Vynikající alternativa místo kádinkování (kelímkové krmení).

Medela Prsní vložky pratelné
449,00

Medela Prsní vložky pratelné

Medela Prsní vložky pratelné Medela vložky jsou měkké a ultraabsorbční, díky tenkému designu umožňují diskrétnost. Jsou vyrobeny ze speciálního antimikrobiálního materiálu, který snižuje riziko pachů a vzniku bakterií.

Medela Chrániče bradavek
409,00

Medela Chrániče bradavek

Medela Chrániče bradavek Chrání bolavé nebo popraskané bradavky před nepříjemným třením se o prádlo v době mezi kojením a poskytují tak bradavkám prostor k rychlejšímu hojení.