Sedací Souprava Laura Vč. Polštářů
16 999,00

Sedací Souprava Laura Vč. Polštářů

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato moderní tmavě šedá sedací souprava je ideální pro dlouhé relaxační hodiny strávené u vás doma. Atraktivní a přímý vzhled zdůrazňují elegantní černé dřevěné nohy. Vysoce kvalitní vlnité odpružení a měkké čalouněné zadní polštáře zajišťují optimální pohodlí při sezení.

Sedací Souprava Hannah Vč. Polštářů
16 999,00

Sedací Souprava Hannah Vč. Polštářů

Tento artikl je k dispozici POUZE ONLINE! Trendová a pohodlná- sedačka v retro vzhledu z kombinací materiálů v odstínech šedé barvy, doplněná kovovými nohami v chromové barvě. Výška sedu 40cm, originál zadní potah.

Sedací Souprava Kerstin Včetně Polštářů
8 199,00

Sedací Souprava Kerstin Včetně Polštářů

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato flexibilní tmavošedá sedací souprava je ideálním doplňkem k útulným hodinám strávených v exteriéru. 16 dílná souprava vyrobena z odolného polyratanu s ocelovým rámem nabízí útulné sezení díky stabilitě a tmavošedým útulným polštářům. Souprava se skládá z 1 lavice, 2 židlí, 2 taburetů, 1 stolu se skleněnou vrchní částí, 5 polštářů a 5 podsedáku.   Upozornění: Toto zboží není vystavené ani dostupné skladem v kamenných prodejnách. Je možné jej získat na objednávku online přes e-shop Möbelix nebo na objednávku v našich prodejnách.

Medela Suplementor
1 089,00

Medela Suplementor

Medela Suplementor Podporuje jedinečnou intimní vazbu mezi maminkou a dítětem a motivuje oba k tomu, aby pokračovali k spokojenějšímu kojení. Toho lze dosáhnout tím, že přidané mléko, které dítě potřebuje, přijme v současné době s kojením prostřednictvím Suplementoru.

PRS S2 Vela VC
42 890,00

PRS S2 Vela VC

Elektrická kytara Označení kytar PRS S2 je zkratkou pro Stevensville 2, což znamená, že se tyto kytary, stejně jako série Core, vyrábějí v americkém Stevensvillu. Od modelů Core se odlišují především moderním konstrukčním postupem, který umožňuje prodávat je za příznivější cenu. To se týká například krku, který je namísto z jednoho kusu dřeva vyroben z několika mahagonových bloků, ladících mechanik vycházejících z modelu Phase II Locking, speciální povrchové úpravy, sjednocených menzur a nově tvarovaných těl. Vela S2 je prvním nástrojem firmy PRS s nepravidelným tvarem těla a ocení jí…