Custom Fit prsní nástavec Ameda střední/velký 2+2
409,00

Custom Fit prsní nástavec Ameda střední/velký 2+2

Custom Fit prsní nástavec Ameda střední/velký 2+2 Prsní nástavec je kuželovitě tvarovaný díl, který se přikládá k prsům, aby mohlo bý odsáto mateřské mléko. Všechny odsávačky mateřského mléka Ameda jsou dodávány s prsním nástavcem o průměru 25 mm, který pasuje velkému množství maminek.

Medela Prsní vložky pratelné
449,00

Medela Prsní vložky pratelné

Medela Prsní vložky pratelné Medela vložky jsou měkké a ultraabsorbční, díky tenkému designu umožňují diskrétnost. Jsou vyrobeny ze speciálního antimikrobiálního materiálu, který snižuje riziko pachů a vzniku bakterií.

Medela Nástavec na stříkačku Finger
189,00

Medela Nástavec na stříkačku Finger

Medela Nástavec na stříkačku Finger Jemný silikonový nástavec na injekční stříkačku určen pro podávání kolostra, malého množství mateřského mléka nebo jiné doplňkové výživy. Vhodný pro krátkodobé používání v porodnici.

Lubrikační gel Pepino personal
199,00

Lubrikační gel Pepino personal

Pepino Neutral je neparfemovaný, nemastný a netoxický lubrikační gel. 95 ml v komfortním dávkovači. Vhodný pro použití společně s kondomy. Neparfemovaný lubrikační gel Pepino, je vhodný na všechny typy erotických pomůcek. Gel je bezbarvý a nezanechává mastné skvrny. Pohodlný dávkovač obsahuje 95 ml lubrikačního gelu.

Lubrikační gel Pepino personal  jahoda
199,00

Lubrikační gel Pepino personal jahoda

Jahodový lubrikační gel Pepino Personal, nemastný a netoxický lubrikační gel. 100 ml v komfortním dávkovači. Vhodný pro použití společně s kondomy. Lubrikační gel Pepino, je vhodný na všechny typy erotických pomůcek. Gel je bezbarvý a nezanechává mastné skvrny. Pohodlný dávkovač obsahuje 100 ml lubrikačního gelu. Příchut: jahoda.

Teenage Engineering M-1 Personal monitor
1 690,00

Teenage Engineering M-1 Personal monitor

Sluchátka Unikátní designová sluchátka od Teenage Engineering nesmí chybět ve vašem arsenálu kapesních syntezátorů. Kromě výkonných driverů obsahují i skvělý transparentní mikrofon pro voice sampling, čímž zase získá PO na svojí flexibilitě využití a vy tak rozšíříte možnosti jak obohatit vaše live performance. Ke sluchátkům je připojen 1,2 m dlouhý odnímatelný kabel se 3,5 mm TRRS konektorem. Součástí balení je i adaptér a kontrukce je skládací, proto je jejich transport velmi jednoduchý a pohodlný.