Medela Suplementor
1 089,00

Medela Suplementor

Medela Suplementor Podporuje jedinečnou intimní vazbu mezi maminkou a dítětem a motivuje oba k tomu, aby pokračovali k spokojenějšímu kojení. Toho lze dosáhnout tím, že přidané mléko, které dítě potřebuje, přijme v současné době s kojením prostřednictvím Suplementoru.

Medela Láhev pro kojené děti Calma - Calma 250 ml
559,00

Medela Láhev pro kojené děti Calma - Calma 250 ml

Medela Láhev pro kojené děti Calma - Calma 250 ml Inovativní jedinečné řešení krmení kojených dětí. Dítě používá naučený způsob sání jako při kojení. Udržuje tedy přirozený rytmus sání, polykání, dýchání a odpočinku. Umožňuje snadný přechod z prsu na Calmu a zpět.

Lansinoh polštář na kojení
649,00

Lansinoh polštář na kojení

Lansinoh polštář na kojení Polštář na kojení, který přináší pohodlí při kojení jako pro matku, tak i pro dítě. Umožňuje maminkám přiložit si přirozeným způsobem miminko k prsu namísto toho, aby se musela k dítěti sklánět.

Monti System 04 Kenya Safari 1:35
219,00

Monti System 04 Kenya Safari 1:35

Postavte si model MS 04 - Kenya Safari bez použití lepidla a nanášení barevRozměr krabice: 22 x 15 x 6 cmVhodné od 6 letTechnické údaje:Roky 06Obsah balení:Stavebnice Monti 04 Kenya Safari Renault Trafic 1:48 v krabici 22x15x6cmPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

Aromaterapie od těhotenství po kojení
309,00

Aromaterapie od těhotenství po kojení

Nová kniha proslulé německé porodní asistenty je díky autorčiným dlouholetým zkušenostem, prověřeným recepturám a praktickému přístupu neocenitelnou příručkou pro všechny, kdo chtějí bezpečně používat éterické oleje v období od těhotenství až po kojení. Ingeborg Stadelmann Aromaterapie od těhotenství po kojení od výrobce Ingeborg Stadelmann v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Alpik.cz

Humer Mořská voda kojenci Ampule 18x5ml
114,16

Humer Mořská voda kojenci Ampule 18x5ml

Humer Mořská voda kojenci Ampule 18x5ml Sterilní izotonický roztok mořské vody, přirozeně bohatý na oligoelementy. Doporučuje se i v případě ucpaného nosu nebo výtoku z nosu. Je bez konzervačních činidel a je vhodný také pro kojence.