Medela Odsávačka manuální Harmony light
939,00

Medela Odsávačka manuální Harmony light

Medela Odsávačka manuální Harmony light Manuální 2-fázová odsávačka vhodná pro kojící maminky, které potřebují příležitostně odsávat. Lehká a praktická odsávačka na cesty. Ideální již do porodnice - poslouží jako rychlý pomocník v každé situaci v porodnici i doma.

Medela Odsávačka manuální Harmony premium + PureLan
1 409,00

Medela Odsávačka manuální Harmony premium + PureLan

Medela Odsávačka manuální Harmony premium + PureLan Manuální 2-fázová odsávačka balená s jedinečnou lahví Calma pro kojené děti a jednorázovými vložkami do podprsenky. Vhodná pro kojící maminky, které potřebují příležitostně odsávat. Lehká a praktická odsávačka na cesty. Ideální již do porodnice - poslouží jako rychlý pomocník v každé situaci v porodnici i doma.

Madla z cihelny
99,00

Madla z cihelny

Film vznikl podle divadelní hry Olgy Scheinpflugové, která se při jejím psaní očividně dobře bavila. Pygmalionovské téma, kterak z prosté dívky učinit dámu z vyšších kruhů, bylo velmi oblíbené. V tomto příběhu baron Jan Dolanský hledá zdravou a silnou nevěstu pro svého synovce Maxe, aby oživil geny jejich rodu. Zalíbení najde v Madle, kterou přivede na zámek, kde začíná její převýchova v dokonalou mladou dámu. To s sebou však nese mnoho komických situací a hlášek, kterým se budete smát ještě dlouho po skončení filmu. Snímek se natáčel částečně na Slapech a uvidíte v něm cihelnu na Závisti i…

MADLA - halenka krátký rukáv
995,00

MADLA - halenka krátký rukáv

Výjimečná halenka s překládaným “V” výstřihem zdobeným kamínky. Přeložený díl je řasený v boku, tím kryje případné nedostatky na břišních partiích. Nabízíme s krátkými nebo 3/4 rukávy. V této kartě objednáváte krátký rukáv.  

FITNESS MAD madla na klikování
459,00

FITNESS MAD madla na klikování

Madla na kliky Push up stands jsou vhodným doplňkem pro trénink s vlastní vahou. Rukojeti mají ergonomické tvarování a pohodlně padnou do ruky. Vhodným umístěním madel lze lépe cílit na konkrétní svaly, madla pomáhají zejména při zvýšení obtížnosti cviku a tak i při zlepšování Vašich výsledků. Mezi nimi především formování svalů břišních, zádových, svalů v oblasti rukou a ramen i šíje.

MADLA - halenka 3/4 rukáv
995,00

MADLA - halenka 3/4 rukáv

Výjimečná halenka s překládaným “V” výstřihem zdobeným kamínky. Přeložený díl je řasený v boku, tím kryje případné nedostatky na břišních partiích. Nabízíme s krátkými nebo 3/4 rukávy. V této kartě objednáváte 3/4 rukáv.

Medela Suplementor
1 089,00

Medela Suplementor

Medela Suplementor Podporuje jedinečnou intimní vazbu mezi maminkou a dítětem a motivuje oba k tomu, aby pokračovali k spokojenějšímu kojení. Toho lze dosáhnout tím, že přidané mléko, které dítě potřebuje, přijme v současné době s kojením prostřednictvím Suplementoru.