NUK Welcome set 256412
599,00

NUK Welcome set 256412

Dokonalá první výbavička pro novorozence v kosmetické taštičce, vhodné také jako dárek! Vysoce kvalitní nylonová taštička je vyrobená v souladu s Öko-Tex Standard 100 v moderních a neutrálních barvách (šedá/mátově zelená) s ochranným zipem. Vhodné pro děti již od narození.Obsah balení: ortodontický silikonový dudlík NUK Genius “My first NUK“ (0-6 měsíců) NUK ochranný box na dudlíky pro hygienické skladování NUK dětský kartáč na vlasy s extra měkkými nylonovými štětinami NUK dětské nůžky na nehty s krytem NUK Classic + Chladivé kousátko pro dvojí úlevu při prořezávání zoubků (3 měsíce…

Rohožka Welcome
179,00

Rohožka Welcome

Rohožka, která bude vítat vaše hosty, ale špínu dovnitř nepustí. Je vyrobena z tkaného kokosového vlákna, což zajišťuje její pevnost a účinnost- Materiál: kokosové vlákno. Rozměry: 60 x 40 x 2,5 cm.

NUK dárkový set pro holčičku Motýlci růžová
279,00

NUK dárkový set pro holčičku Motýlci růžová

NUK FC+ Set Růžový Nový design kolekce setu s “Motýlky“ jako krásný dárek – nyní v limitované edici. 1x kojenecká lahvička First Choice+, 300 ml, silikonová savička, pro děti ve věku od 0 do 6 měsíců, 1x NUK Classic silikonový dudlík 0-6m, 1x NUK transparentní kryt na dudlík, 1x NUK řetízek na dudlík.

NUK dárkový set pro chlapečka Autíčka modrá
269,00

NUK dárkový set pro chlapečka Autíčka modrá

NUK FC+ Set Modrý Nový design kolekce setu s “Autíčky“ jako krásný dárek – nyní v limitované edici. 1x kojenecká lahvička First Choice+, 300 ml, silikonová savička, pro děti ve věku od 0 do 6 měsíců, 1x NUK Classic silikonový dudlík 0-6m, 1x NUK transparentní kryt na dudlík, 1x NUK řetízek na dudlík.