Obrazový set - Mozaika
3 850,00

Obrazový set - Mozaika

3 x 80 cm x 40 cm Třídílný ručně malovaný obrazový set. Motivem tohoto obrazového setu jsou postavy schované v mozaice. Jednotlivé díly setu jsou vypnuty na dřevěných vypínacích blind rámech, které jsou opatřeny vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Obrazový set je možné ihned pověsit do interiéru.

Dřevěná krabička Srdce mozaika
580,00

Dřevěná krabička Srdce mozaika

Oživte své tričko I love... neotřelým mozaikovým srdíčkem. Červená a plochá srdce má každý! S námi můžete být vždy origiální. Motiv samozřejmě natiskneme na cokoliv - na tašku, hrneček, placky nebo na dětské body.. Dřevěná památeční krabička v barvě kaštanu, která vám poslouží na šperky, hodinky a jiné drobnosti. Vnější nátěr je lesklý a vnitřek krabičky tvoří bílý samet.

Obrazový set
5 090,00

Obrazový set

2x80x40, 3x90x30 cm Ručně malované obrazy na plátně, vypnuté na blind rámech. Obrazový set se skládá z pěti samostatných obrazů na sebe navazujících v různých velikostech.

Obrazový set - Setkání
3 900,00

Obrazový set - Setkání

50 cm × 40 cm, 80 cm x 60 cm, 80 cm x 40 cm Ručně malovaný obrazový set, který se skládá ze čtyř dílů. Jednotlivé díly jsou napnuty na dřevěných vypínacích blind rámech s vypínacími klínky, které umožňují případnou korekci plátna. Moderní obrazové sety jsou výbornou dekorací do všech interiérů.

Obrazový set - Abstraktní set
3 090,00

Obrazový set - Abstraktní set

Ručně malovaný obrazový set olejovými barvami, vypnutý na dřevěných rámech s motivem moderní abstrakce v zelenohnědých barvách. Dílo je rozděleno do čtyř samostatných obrazů, kdy každý má rozměr 60 x 30 cm. Celková velikost 4 x 60 cm x 30 cm. Příplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Obrazový set - Pouť
2 190,00

Obrazový set - Pouť

50 x 60 cm, 30x60 cm Ručně malovaný obrazový set. Tento set je malovaný olejovými barvami na plátně. Obrazový set je vypnut na dřevěném vypínacím blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci plátna. Obrazový set se skládá ze dvou samostatných obrazů které na sebe navazují.

Obrazový set - Lodě
3 290,00

Obrazový set - Lodě

2 x 80 x 50 cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set s motivem lodí proplouvajícíh kolem palmového pobřeží. Obrazový set zahalen do jemného modravého oparu. Obrazový set je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.

Obrazový set - Kruh
2 490,00

Obrazový set - Kruh

2x 40x70cm Dvoudílný ručně malovaný obrazový set. Abstraktní obraz v oranžových tónech zvolna přecházejících k fialové. Obraz je malován olejovými barvami na plátno, vypnuté na dřevěný blind rám s vypínacími klínky.