Robens Folding Alloy Cutlery Set
349,00

Robens Folding Alloy Cutlery Set

Robens Folding Alloy Cutlery Set nakupujte v sekci Nádobí a příbory. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Robens nakupujte výhodně na lypo.cz. Skládací příbor Robens Folding Alloy Cutlery Set je sada skládací vidličky a lžíce z tvrdě anodizované kovové slitiny s vynikající odolností.

Robens Folding Alloy Spork
189,00

Robens Folding Alloy Spork

Robens Folding Alloy Spork nakupujte v sekci Nádobí a příbory. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Robens nakupujte výhodně na lypo.cz. Skládací příbor Robens Folding Alloy Spork je z tvrdě anodizované kovové slitiny s vynikající odolností.

Robens Long Alloy Spoon
249,00

Robens Long Alloy Spoon

Robens Long Alloy Spoon nakupujte v sekci Nádobí a příbory. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Robens nakupujte výhodně na lypo.cz. Dlouhá lžíce Robens Long Alloy Spoon je velmi lehká lžíce s extrémně dlouhou rukojetí. Umožňuje snadnější a pohodlnější konzumaci pokrmů, zejména jídel v sáčcích a balíčcích. Vyrobeno z odolné tvrdě anodizované slitiny aluminia s matným porchem. Součástí je malá karabina pro možnost zavěšení.

Easy Camp Folding Cutlery
99,00

Easy Camp Folding Cutlery

Kvalitní skládací ocelový příbor Easy Camp Folding Cutlery obsahuje nůž, vidličku, lžíci a otvíráky na láhve a konzervy, které využijete při kempování a cestování.

Easy Camp Folding Cutlery
169,00

Easy Camp Folding Cutlery

Easy Camp Folding Cutlery nakupujte v sekci Nádobí a příbory. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Easy Camp nakupujte výhodně na lypo.cz. Skládací příbor Easy Camp Folding Cutlery je jednoduchý skládací příbor, který lze rozdělit na dvě části. Obsahuje lžíci, vidličku, kapesní nůž, otvírák na lahve a na konzervy a kroužek pro zavěšení. Baleno v blistru.

Outwell Picnic Cutlery Set
609,00

Outwell Picnic Cutlery Set

Praktická sada příborů Picnic Cutlery Set od firmy Outwell je určena pro čtyři osoby a je doplněna o prkénko, nůž a otvírák. Vše je uspořádáno v praktickém obalu na zip.

Ferrino SET CUTLERY ALU
288,00

Ferrino SET CUTLERY ALU

Ferrino SET CUTLERY ALU nakupujte v sekci Nádobí a příbory. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada příborů z eloxovaného hliníku Ferrino SET POSATE ALU, sada je lehká a kompaktní.

Robens Frontier Cook Set L
819,00

Robens Frontier Cook Set L

Lehká a kompaktní sada nádobí Robens Frontier Cook Set L z kvalitní slitiny z tvrzeného hliníku. Sada obsahuje 2 hrnce a 1 pánev. Obal je součástí balení.

Viners 34 Piece Cutlery Set
2 309,00

Viners 34 Piece Cutlery Set

Viners 34 Piece Cutlery Set The Viners 34 Piece Cutlery Set has been crafted with slender handles and a high mirror finish that is sure to add an elegant touch to your dinner table, completed with a stainless steel construction and the Viners branding. > Cutlery set > Stainless steel construction > Dishasher safe > 8 x Table forks > 8 x Table knives > 8 x Dessert spoons > 8 x Tea spoons > 2 Serving spoons > Viners branding

Robens sada nádobí Tongass Single Enamel Set
498,00

Robens sada nádobí Tongass Single Enamel Set

Robens sada nádobí Tongass Single Enamel Set nakupujte v sekci Nádobí a příbory. Další Nádobí, lahve, hrnky značky Robens nakupujte výhodně na lypo.cz. Sada nádobí Robens Tongass Single Enamel Set je 3dílná sada smaltovaného servírovacího nádobí tvořená talířem, miskou a hrnkem. Specifikace: třídílná sada smaltovaného servírovacího nádobí pro jednu osobu sadu tvoří talíř, miska a hrnek součástí balení je úložný vak nádobí lze mít v myčce na nádobí Obsah: talíř o průměru 25 cm miska o průměru 14.5 cm hrnek o objemu 350 ml