Nerezové vykrajovátko vagonek
18,00

Nerezové vykrajovátko vagonek

nerezové vykrajovátko ve tvaru vagónku je vhodné pro vykrajování těsta, či marcipánu. Výška: 43 mm Šířka: 57 mm   Recept pro inspiraci: Pískové cukroví Suroviny: 250 g hladké mouky, 250 g solamylu, 250 g cukru, 250 g másla, 2 celá vejce, 1 prášek do pečiva, šťáva a kůra z jednoho citronu Postup: Vypracujeme těsto, zabalíme do utěrky a dáme přes noc do lednice. Vykrajujeme různé tvary, pečeme do růžova. Plníme čímkoliv: džem, nutella, ořechová náplň...

Rovný adventní věnec hnedy
254,00

Rovný adventní věnec hnedy

Jaký to je adventní věnec? Rovný: Adventní svícen je netradičně řešený v přímé lince. Hnědý: Hnědý vánoční svícen má připravné 4 podstavce pro 4 adventní svíčky. Dekorační:Adventní věnec je dekorační i bez dalšího zdobení. Při dodekorování však působí ještě lépe a osobněji. Na co si dát pozor? Nenechávejte hořet svíčky na adventních věncích bez dozoru.

KONFETY kolečka opálová 15g
40,00

KONFETY kolečka opálová 15g

č. 55KONS45017 KONFETY kolečka opálová 15g Opálová třpytivá kolečka dokonale ozdobí Váš slavnostní párty stůl. Konfety ve tvaru koleček se dají využít na jakékoliv akci, oslavě či svatební tabuli. Stačí je lehce rozházet po stole a působí velice dekorativně a vkusně. Dají se také využít pro plnění do transparentních balonků. Balení : 15 g.

Protiskluzová kolečka do vany
289,00

Protiskluzová kolečka do vany

Protiskluzová samolepicí kolečka vyrobená z neklouzavého silikonu jsou vhodná nejen do vany a sprchového koutu, ale třeba i na kluzké dlaždice koupelen, kde hrozí nebezpečí uklouznutí. Kolečka jsou vyrobena z odolného silikonu a je možné je umístit do libovolného tvaru v libovolném množství. Díky jednoduché aplikaci a odolnému materiálu koleček je možné je nalepit i na frekventovaná místa v koupelně bez obav z poškození.

KONFETY kolečka zlatá 15g
40,00

KONFETY kolečka zlatá 15g

č. 55KONS45019 KONFETY kolečka zlatá 15g Dekorační stříbrné konfety jsou vyrobené z měkké, metalizované zlaté fólie. Konfety ve tvaru koleček se dají využít na jakékoliv akci, oslavě či svatební tabuli. Perfektní jako doplněk elegantní stolní dekorace. Zlaté konfety jsou také ideální pro vyplněním transparentních balónků. Balení : 15 g.