Senzorický válec s míčky
679,00

Senzorický válec s míčky

Senzorický válec s míčky Originální hračka ve tvaru válce s množstvím aktivit pro zkoumání zabaví dítě a současně podněcuje rozvoj jeho smyslů a motorických dovedností. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Senzorický válec
399,00

Senzorický válec

Senzorický válec Originální hračka ve tvaru válce s množstvím aktivit pro zkoumání zabaví dítě a současně podněcuje rozvoj jeho smyslů a motorických dovedností. Vhodné pro děti od 6 měsíců.

Kasička Golfový míček, průměr 8 cm - EDZARD
1 396,00

Kasička Golfový míček, průměr 8 cm - EDZARD

EDZARD - NĚMECKÁ KVALITA A DOKONALOST Nejen pro golfisty je golfový míček to pravé! Pro Vaše dítě bude gofový míček jistě také tím správným stylem. A kdo ví, třeba si tak i ti nejmenší naspoří na svůj první set golfových holí ... :-) EDZARD je německá značka, která se prezentuje nadčasovou elegancí, ušlechtilými materiály a samozřejmě špičkovou kvalitou. Více než 40 let je zaměřením značky EDZARD výroba luxusních doplňků ve stříbrné barvě a díky tomu je EDZARD v tomto odvětví naprostá špička! Od svícnů až po doplňky pro děti, vše se třpytí nebeskou září. Více o značce EDZARD zde.  

Yookidoo Senzorický vodní oblouk
849,00

Yookidoo Senzorický vodní oblouk

Yookidoo Senzorický vodní oblouk První senzorická vodní hračka na světě určená pro novorozence! 2v1 bateriový senzorický vodní oblouk s barevnými květy, které se otáčejí a kropí vodu, zatímco otočný pták stříká jemný proud vody.

Senzorická stavebnice Multi Blocks
639,00

Senzorická stavebnice Multi Blocks

Senzorická stavebnice Multi Blocks Stavebnice pro nejmenší nabízí 12 dílů včetně 2 párů kol. Díly lze snadno spojovat a rozpojovat a vytvářet nejrůznější zvířátka či dopravní prostředky.