Caretero Autosedačka Volante Fix navy 2016
4 029,00

Caretero Autosedačka Volante Fix navy 2016

Autosedačka CARETERO Volante Fix navy 2016 Kvalitní a stylová autosedačka je určená pro váhovou kategorii 9-36 kg. Autosedačku lze do auta připevnit pomoci aretačního systému ISOFIX, ale může být použita i v automobilech, které nemají ISOFIX.

Touch Ice Blue
899,00

Touch Ice Blue

Speciální ledový vibrátor pro maximální uspokojení. Vibrátor má ve spodu nádobku, kterou lze naplnit vodou a namrazit. Po zledovatění nádobku ostraňte, pak si už jen užívejde ledovou rozkož všude po těle. Silikonová část má zabudované vibrační zařízení, které ještě zvýší dráždivý účinek. Velikost 7 cm, průměr 3,9 cm. Balení obsahuje baterie.   Tento produkt je již nedostupný. Značkový vibrátor přinášející ledové uspokojení. Tato unikátní erotická pomůcka má ve spodní části malou nádobu, kterou můžete…

Autosedačka CARETERO Mundo 2019 blue
3 949,00

Autosedačka CARETERO Mundo 2019 blue

Autosedačka CARETERO Mundo 2019 blue Jedinečná a úžasně praktická dětská autosedačka Caretero Mundo originálního tvaru, otočná o 360°, postavena na bytelné konstrukci, pro váhovou kategorii 0-36 kg.

Dior Fix It Colour 100 Blue
1 050,00

Dior Fix It Colour 100 Blue

Dior představuje svůj první multifunkční barevný korektor, inspirovaný backstage technikami líčení. 1 tyčinka, 2 textury, 3 aplikační oblasti, 4 expertní odstíny, které cílí a neutralizují barevné nedokonalosti vzhledu a v oblasti očí a kontur rtů. Střed tyčinky obsahuje formuli obohacenou o tzv. soft focus pigmenty, které sjednocují a zdokonalují pleť, navíc vyplňují vrásky jako zdokonalující báze. Okolo unikátního středu se nachází zelený, žlutý, meruňkový nebo modrý odstín a neutralizuje barevné nedokonalosti. • 100 Modrá: proti mdlému vzhledu Tato modro-fialová barva je expertem na žluté…

dBb Multi Chef, 6v1, Ice Blue
2 809,00

dBb Multi Chef, 6v1, Ice Blue

dBb Multi Chef, 6v1, Ice Blue Nemáte čas? Příkrmy si můžete připravit dopředu ve a velkém. Zmrazíte je, a až přijde jejich čas, rozmrazíte a ohřejete, všechno na jednom přístroji. Je všestranný, má snadné ovládání, příprava pokrmů je rychlá a oceníte jeho samočistící funkci.