Zrcadlo s ornamentem Paprsky 3, 50x70 cm
649,00

Zrcadlo s ornamentem Paprsky 3, 50x70 cm

Zrcadlo s bílým ornamentem - motiv Paprsky o rozměru 50x70 cm. Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Zrcadlo o síle 4 mm je standardně určeno pro zavěšení (na zadní straně jsou 3 kovové závěsy). Možnost zavěšení na zeď horizontálně i vertikálně. Kvalitní český výrobek. Rozměry: - 50x70 cm Za zvýhodněnou cenu s dostupností skladem nabízíme poslední zrcadlo (původní cena 931 Kč).

Bílé vintage zrcadlo s ornamentem - Ø 50*4 cm
2 543,00

Bílé vintage zrcadlo s ornamentem - Ø 50*4 cm

Rozměr: Ø 50*4 cmMateriál: sklo, polyresinKrásné vintage zrcadlo, které bude na vaší stěně krásným doplňkem do koupelny, chodby, obývacího pokoje. Vhodné všude, kde se rádi uvidíte:)Na zrcadle nechybí patina a odření. Rám zrcadla je vyroben z polyresinu.

Zrcadlo s poličkou 2
783,00

Zrcadlo s poličkou 2

Nástěnné zrcadlo s poličkou a broušenou hranou bez fazety. Dodávané s nalepenými úchyty pro svislé zavěšení. Zrcadlo o síle 3mm. Vyrábí se ve více velikostech. Uvádíme vždy vnější rozměr vč. rámu. Možnost volby rozměrů (šířka x výška): od 40x60 cm až do 60x80 cm

Obraz - Paprsky
1 290,00

Obraz - Paprsky

Ručně malovaný obraz olejovými barvami, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze je namalována abstrakce na téma paprsky, která je laděna do čeveno-oranžové barvy. Velikost 50 cm × 60 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.

Kožená dámská peněženka s ornamentem
899,00

Kožená dámská peněženka s ornamentem

Tato dámská kožená peněženka má svršek hnědé barvy. Vyražené zdobení připomínající mandalu schovává druk otevírající prostor s mnoha přihrádkami na karty. Hlavní kapsa se zapíná na zip.; material: kůže

Povlečení bavlna Paprsky zelené
540,00

Povlečení bavlna Paprsky zelené

Exclusivní návrh dezénu z dílny výrobce Dadka Vracov s.r.o.. Povlečení je nositelem značky QZ společně se značkou Česká kvalita. Certifikace zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let i dospělé.Materiálové složení: 100% česaná bavlna (nejkvalitnější příze, má hladký na omak příjemný povrch).Plošná hmotnost: 130 g/m2. Praní: 60°C.Pokud je u názvu povlečení označení "Také atypy", na Vaše přání Vám ušijeme povlečení i jiných rozměrů než nabízíme.Francouzské povlečení z nabídky o rozměru 200x200 - 240x220 cm j...

Tištěný obraz - Paprsky slunce
496,00

Tištěný obraz - Paprsky slunce

30 cm x 45 cm Vysoce kvalitní tisk fotografii obrazů pigmentovými barvami na plátně. Motivem tohoto obrazu jsou paprsky slunce prostupující lesem. Obraz je tištěn pigmentovými barvami na plátně, které zaručují věrnost a stálost barev. Boční stěny jsou zcela pokryty tištěným plátnem. Obraz je dodáván včetně háčků, napnut na blind rámu s vypínacími klínky, které umožní případnou korekci, je tedy připraven k okamžitému zavěšení na zeď.

Obraz - První sluneční paprsky
1 290,00

Obraz - První sluneční paprsky

Ručně malovaný obraz olejovými barvami na plátně, vypnutý v dřevěném rámu. Na obraze jsou namalovány stromy s červenou korunou na sluncem zalité poušti. Obrazy je možné zarámovat do dřevěného ozdobného rámu, nebo jej opatřit dřevěnou ozdobnou lištou, nabídku naleznete v sekci Rámy a rámování. Velikost 60 cm × 50 cmPříplatek označovaný ve variantách písmenem b je za vyšší kvalitu provedení.