10g sfp+

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE
9 451,00

Netgear 10GE SR SFP+ MODULE

Adds 10 Gigabit Ethernet "short-reach" LC fiber connectivity to the standard SFP+ interfaces; Fits into the two built-in 10 GE SFP+ interfaces of GSM7328S-200 and GSM7352S-200; Fits into the 10 GE SFP+ interface of SFP+ Adapter module AX743; 10

Intel 10Gbps Dual Rate 10GBASE-SR SFP+ Module
2 708,00

Intel 10Gbps Dual Rate 10GBASE-SR SFP+ Module

Počítačová síť; Rozhraní: SFP+; Rychlost datového přenosu (maximální): 10300 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Typ SFP vysílače: SR; * Výkon; Maximální přenosová vzdálenost: 300m; Vlnová délka: 850 nm; * Provozní prostředí; Provozní rozsah teplot

Podobná témata