10g sfp+

Netgear , 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10
49 138,00

Netgear , 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10

Počítačová síť; Rozhraní: SFP+; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Typ SFP vysílače: SR; * Výkon; Maximální přenosová vzdálenost:

Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach"
22 696,00

Netgear 10GE LR SFP+ MODULE, "long reach"

Přidává 10Gb/s ethernetovou "long-reach" LC optickou konektivitu ke standardním SFP+ rozhraním; Spolupracuje se dvěma zabudovanými 10 GE SFP+ rozhraními GSM7328S-200 a GSM7352S-200; Podporuje 10 GE SFP+ rozhraní SFP+ modulu AX743; ; Přidává

Netgear 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE
9 451,00

Netgear 100/1G/2.5G/5G/10GBASE-T SFP+MODULE

The NETGEAR® 10GBASE-T SFP+ Transceiver (AXM765) delivers 10G copper connectivity with CAT6a or CAT7 cabling up to 30 meters (98.5 feet) when inserted in a switch SFP+ fiber module slot. The AXM765 fits into SFP+ interfaces of M4300, M5300,

D-Link DEM-432XT, 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km
11 858,00

D-Link DEM-432XT, 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

Počítačová síť; Rozhraní: SFP+; Rychlost datového přenosu (maximální): 10000 Mbit/s; Konektor pro optická vlákna: LC; Síťový standard: IEEE 802.3ae; * Výkon; Maximální přenosová vzdálenost: 10000m; Vlnová délka: 1310 nm; Typ kabelu: Single-mode;