Bez dekorační

Dekorační kuličky / perly bez dírek Ø10 mm (10 ks)
14,00

Dekorační kuličky / perly bez dírek Ø10 mm (10 ks)

[Plastové] perly jsou vhodné jak k dekoracím, tak i k výrobě bižuterie. Perly nemají dírky, proto se vlepují. Pro vlepení můžete použít např. náušnicové zapínání[, které najdete pod kódy] 080573, 080579. [Doporučujeme toto lepidlo na šperky. ] Jako dekoraci možno použít v kombinaci se saténem či organzou k výzdobě slavnostní tabule, do kytic, vypadají dobře i ve skleněné číši. Můžete je nalepit i na polystyrenový věneček či kouli a vytvořit tak dekoraci dle vlastní představy.

Dekorační kuličky / perly bez dírek Ø10 mm lesklé (10 ks)
21,00

Dekorační kuličky / perly bez dírek Ø10 mm lesklé (10 ks)

Dekorační perly mají na povrchu perleťový lesk a vynikají kvalitním zpracováním. Velkou výhodou je jejich nízká hmotnost, proto se nemusíte bát z nich vytvořit šperky, které by byly příliš těžké. Perly nemají průvlek, proto se vlepují. Použití: Jako dekoraci je využijete, v kombinaci se saténem či organzou, k výzdobě slavnostní tabule nebo do kytic. Dobře vypadají i ve skleněné číši. Jsou vhodné také k nalepení na polystyrenový věneček či kouli, vytvoříte tak dekoraci dle vlastní představy. Pomocí lepidla je můžete připevnit i k náušnicovému zapínání.

Dekorační polštářek
199,00

Dekorační polštářek

Dekorační polštářek Tento dekorační polštářek ve tvaru mašle propůjčí Vašemu obývacímu pokoji hravost. Mašličkový polštářek má potah z čisté bavlny a objemnou, měkkou výplň a je vyroben bez rušivého zapínání na zip. Barva: Světlešedo-bílé pruhy Materiál: Potah 100% bavlna Výplň 100% polyester Rozměry: Cca 36 x 24 cm Údržba Další pokyny k údržbě: Perte s podobnými barvami Hravý dekorační polštářek ve tvaru mašle Povlak z čisté bavlny Objemná, měkká výplň Bez zapínání na zip

Dekorační vánoční vesnička, béžová
499,00

Dekorační vánoční vesnička, béžová

Vyzdobte si svůj pokoj touto krásnou dřevěnou vesničkou se zimním motivem. Díky osvětlení, které celý domeček uvnitř nádherně rozzáří navodí tu správnou vánoční atmosféru.Nápájení 2x AA baterie, které nejsou součástí balení.

Bolsius Dekorační kamínky 3 mm béžová, 600 g
79,00

Bolsius Dekorační kamínky 3 mm béžová, 600 g

Rádi tvoříte a vymýšlíte vlastní dekorace? Tyto kamínky se zrnitostí 2 až 3 milimetry se výborně hodí k nejrůznějším účelům. Můžete s nimi ozdobit květináče, vázy, truhlíky nebo vnitřní prostory, jako je například odpočinková místnost nebo koupelna. Dodávají se v praktické uzavíratelné dóze.

4. varianta
349,00

4. varianta

Atraktivní dekorační plakát, dodávaný bez rámu, o velikosti 30x42cm.Doba dodání: obvykle do 15 až 25 dní od odeslání zboží, podrobnosti zde.

Podobná témata