Bin s má

Sloneček Malej ve světě širém - Ivan Binar
215,00

Sloneček Malej ve světě širém - Ivan Binar

Převážná většina slonů afrických a také indických se narodí mamince slonici docela obyčejným způsobem, stejně jako se člověčím maminkám narodí děti. Ovšem sloneček Malej, o kterém je tahle knížka, přišel na svět způsobem neobyčejným, na neobyčejném místě: v porcelánu. Slon v porcelánu – to už je něco! Sloneček Malej je docela maličký slon, k obědu mu stačí sedmikráska, ale ničeho se nebojí, ani nebezpečného myšiska, ani ještě nebezpečnějšího zločince. Taky dokáže obdivuhodné kousky, jaké obyčejní sloni nesvedou – ku příkladu chodit po stropě jako moucha. Kdyby to zkusil obyčejný slon, to by…

BINO Manšestrový koník se zvuky - červený
549,00

BINO Manšestrový koník se zvuky - červený

Skvělá nápaditá plyšová hračka, která zaručeně probudí dětskou zvídavost a udrží pozornost i těch nejmenších na dlouhou dobu. Perfektní pro mazlení, vyrobeno z měkkoučkého manšestrového materiálu a vycpáno měkkou náplní. Sedlo je odnímatelné. Díky promyšlenému designu a funkci hračky koník dokáže při zmáčknutí audio zařízení v jeho uších zaržát nebo vydávat zvuk klusání koně. Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Rozměry balení: 31×32×16 cm.

Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka - Klofáčová Marcela
84,00

Binky a kouzelná kniha / Binky and the Book of Spells - Dvojjazyčná pohádka - Klofáčová Marcela

Dětem od 5 let je určen poutavý příběh žabky Binky v českém i anglickém jazyce. Malé i větší čtenáře vtáhne do světa kouzel a čarování. Skupinka zvířecích kamarádů prožívá na cestě za krásou kouzelná dobrodružství, při nichž si stále více uvědomují, jak velký význam má přátelství. Hlavní postavu poutavého vyprávění je krásou neobdarovaná žabka Binky, která se rozhodne jít svou krásu hledat. Na strastiplné cestě pozná kamarády rozličných povah, s nimiž zažívá veselé i napínavé chvíle plné fantazie, radosti i štěstí.

Ich bin stark! Geschichten zum Mut machen - Birgit Gröger (mp3 audiokniha)
7,00

Ich bin stark! Geschichten zum Mut machen - Birgit Gröger (mp3 audiokniha)

Die Not ist groß, als Bennos Meerschweinchen leblos im Käfig liegt, Nico verzweifelt seinen Dino sucht, Konstantin im Kaufhaus verloren geht oder Laura Herzklopfen vor dem ersten Schultag hat.Bezaubernd inszenierte Lesungen mit Musik, einfühlsam gesprochen von der Autorin selbst. Sieben spannende und liebenswerte Geschichten über Freundschaft, Trauer, Angst und Mut. Die Autorin zeigt in ihren lebensnahen Geschichten, wie wichtig es ist, Kindern die Möglichkeit zu geben, ihre Erlebnisse zu verarbeiten. So können sie ein gesundes Selbstbewusstsein entwickeln.

Podobná témata