Black pine

Falco Rafael zrcadlo - black pine
939,00

Falco Rafael zrcadlo - black pine

Atraktivní ložnicová sestava Rafael je vyrobena z laminované desky tl.16 mm, v dekoru black pine (černá borovice). Hrany všech dílů sestavy mají ABS hrany, které zaručují odolnost vůči odštípnutí. Tato sestava poskytne Vaší ložnici útulný a praktický interiér, ve kterém se budete cítit příjemně.Vyobrazené zrcadlo skvěle doplní interiér nejen Vaší ložnice. Zrcadlo se upevňuje na stěnu. Rozměr zrcadla je 80x70 cm.

Tričko Pineapple Black
399,00

Tričko Pineapple Black

Tištěné pomocí kvalitní digitální technologie.Tričko je příjemné na dotek. Je z velmi jemného materiálu.Materiál: 100% bavlna.Tričko je vhodné pro každodenní nošení.

Falco Postel Rafael 31- - dub black pine
6 948,00

Falco Postel Rafael 31- - dub black pine

Atraktivní ložnicová sestava Rafael je vyrobena z laminované desky tl.16 mm, v dekoru black pine (černá borovice). Hrany všech dílů sestavy mají ABS hrany, které zaručují odolnost vůči odštípnutí. Tato sestava poskytne Vaší ložnici útulný a praktický interiér, ve kterém se budete cítit příjemně.Vyobrazená postel je dodávána včetně roštu bez matrace. Plocha pro spaní je 160x200 cm. V posteli je praktický úložný prostor ve formě zásuvek na obou stranách. Čelo postele je vybaveno LED osvětlením, které je v ceně postele a Vaší ložnici dodá příjemnou atmosféru. Je dodávána v demontu a součástí je…

Falco Komoda Rafael 45 3s - black pine
3 034,00

Falco Komoda Rafael 45 3s - black pine

Atraktivní ložnicová sestava Rafael je vyrobena z laminované desky tl.16 mm, v dekoru black pine (černá borovice). Hrany všech dílů sestavy mají ABS hrany, které zaručují odolnost vůči odštípnutí. Tato sestava poskytne Vaší ložnici útulný a praktický interiér, ve kterém se budete cítit příjemně. Vyobrazená komoda se třemi zásuvkami je velmi praktická a má univerzální použití. Díky svým rozměrům poskytuje dostatek úložného prostoru. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Falco Noční stolek Rafael 23 - black pine
1 144,00

Falco Noční stolek Rafael 23 - black pine

Atraktivní ložnicová sestava Rafael je vyrobena z laminované desky tl.16 mm, v dekoru black pine (černá borovice). Hrany všech dílů sestavy mají ABS hrany, které zaručují odolnost vůči odštípnutí. Tato sestava poskytne Vaší ložnici útulný a praktický interiér, ve kterém se budete cítit příjemně.Vyobrazený noční stolek je velmi praktický a poskytuje dostatek prostoru na lampičku nebo odložení knížky. Díky dvěma zásuvkám poskytuje prostor k uložení drobností. Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Falco Rafael 15 skříň 2d - black pine
18 182,00

Falco Rafael 15 skříň 2d - black pine

Atraktivní ložnicová sestava Rafael je vyrobena z laminované desky tl.16 mm, v dekoru black pine (černá borovice). Hrany všech dílů sestavy mají ABS hrany, které zaručují odolnost vůči odštípnutí. Tato sestava poskytne Vaší ložnici útulný a praktický interiér, ve kterém se budete cítit příjemně.Vyobrazená skříň má zrcadlové posuvné dveře, které opticky zvěší prostor a praktické uspořádání, díky kterému poskytuje dostatek úložného prostoru. Uspořádání skříně je vyobrazeno na obrázku s nákresem. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Falco Ložnice Rafael sestava B -black pine
32 630,00

Falco Ložnice Rafael sestava B -black pine

Atraktivní ložnicová sestava Rafael je vyrobena z laminované desky tl.16 mm, v dekoru black pine (černá borovice). Hrany všech dílů sestavy mají ABS hrany, které zaručují odolnost vůči odštípnutí. Tato sestava poskytne Vaší ložnici útulný a praktický interiér, ve kterém se budete cítit příjemně.Sestava se skládá z prostorné skříně se zrcadly, komody, 2 nočních stolků, zrcadla a postele s roštem, úložným prostorem a příjemným LED osvětlením, které je umístěno na čele postele. Matrace a vyobrazené dekorace nejsou v ceně ložnice. Veškeré díly, které tato sestava obsahuje, si můžete objednat…

Podobná témata