Celý den musí

Riddell Chris: Ada a myší strašidlo
209,00

Riddell Chris: Ada a myší strašidlo

Ada Hrůzová, jediné dítě Lorda Hrůzy, žije s tatínkem v rozlehlém Hrůzohradě. Lord Hrůza je přesvědčen, že děti mají být slyšet, ale ne vidět, a tak musí Ada celý den dupat po chodbách ve velkých, těžkých botách.

Wonder Woman: Válkonoška | Leigh Bardugo
239,00

Wonder Woman: Válkonoška | Leigh Bardugo

Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel – smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku.

Wonder Woman Válkonoška (978-80-7544-537-7)
258,00

Wonder Woman Válkonoška (978-80-7544-537-7)

Kniha – autor Leigh Bardugo, 200 stran, česky, pevná s přebalem lesklá Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel – smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku.

Blázen do koní 4: Záchranná mise - Kathy Helidoniotis
135,00

Blázen do koní 4: Záchranná mise - Kathy Helidoniotis

Ash se splnil sen: pracuje celý den u koní společně s nejlepší kamarádkou Becky. Sem tam se jako holky pohádají, ale když se k nim donese hrozná zpráva, že  Beckyina starší sestra prodá jejich oblíbenou klisnu Cassatu, aby si mohla koupit auto, dívky rázem na všechny nesváry zapomenou. Musí Cassatu za každou cenu získat zpátky na ranč.

LOLO Basic pro velké papoušky 1,5kg (3l) (vědro)
301,50

LOLO Basic pro velké papoušky 1,5kg (3l) (vědro)

Popis: LOLO Basic pro velké papoušky 1,5kg (3l) (vědro)LOLO Basic pro velké papoušky 1,5kg (3l) (vědro) je plnohodnotné krmivo pro velké papoušky. Misky na krmení mějte naplněné po celý den a vžy musí být k dispozici čerstvá voda. Velký papoušek spotřebuje tolik krmení za den, které odpovídá 20% jeho tělesné hmotnosti. Složení: LOLO Basic pro velké papoušky 1,5kg (3l) (vědro)Slunečnicové semeno krmná, slunečnicové semeno bílá, fazole mungo, čirok červený, čirok bílý, tykvové semeno, podzemnice olejné loupan

Blázen do koní 4 Záchranná mise (978-80-7466-257-7)
152,00

Blázen do koní 4 Záchranná mise (978-80-7466-257-7)

Kniha – autor Kathy Helidoniotis, 184 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá Ash se splnil sen: pracuje celý den u koní společně s nejlepší kamarádkou Becky. Sem tam se jako holky pohádají, ale když se k nim donese hrozná zpráva, že Beckyina starší sestra prodá jejich oblíbenou klisnu Cassatu, aby si mohla koupit auto, dívky rázem na všechny nesváry zapomenou. Musí Cassatu za každou cenu získat zpátky na ranč.

LOLO Basic pro velké papoušky 900g
166,50

LOLO Basic pro velké papoušky 900g

Popis: LOLO Basic pro velké papoušky 900gLOLO Basic pro velké papoušky 900g je plnohodnotné krmivo pro velké papoušky. Misky na krmení mějte naplněné po celý den a vžy musí být k dispozici čerstvá voda. Velký papoušek spotřebuje tolik krmení za den, které odpovídá 20% jeho tělesné hmotnosti.Složení: LOLO Basic pro velké papoušky 900gSlunečnicové semeno krmná, slunečnicové semeno bílá, fazole mungo, čirok červený, čirok bílý, tykvové semeno, podzemnice olejné loupaný, šípky, mrkev sušená, sušená červená řepa

Wonder Woman - Válkonoška - Bardugo Leigh
239,00

Wonder Woman - Válkonoška - Bardugo Leigh

První kniha světově úspěšné série o mládí komiksových superhrdinů. Wonder Woman v příběhu Leigh Bardugo, bestsellerové autorky Šesti vran. Než se z ní stane Wonder Woman, musí vyhrát velký boj. Diana touží ostatním bojovnicím Rajského ostrova ukázat, že je silná jako ony. Když ale nastane den závodů, poruší zákon. Zachrání smrtelnou dívku Aliu, čímž ohrozí celý svět. Začíná tak velké dobrodružství, při kterém obě dívky čelí armádě nepřátel – smrtelných i nadpřirozených, kteří se snaží Aliu zničit. Pokud chtějí zachránit svět, musí bojovat bok po boku.

Podobná témata