Chladícího vzduchu

Adidas AltaSwim bílá 22
489,00

Adidas AltaSwim bílá 22

Adidas AltaSwim bílá 22 nakupujte v sekci Dětská letní obuv. Další Dětská obuv značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské sandály ADIDAS I F34793 se díky praktickému zapínaní na suchý zip jednoduše obouvají a skvěle drží na každé noze. Podešev i svrchní část jsou vyrobeny z kvalitního a měkkého materiálu, který nikde netlačí a zaručuje pohodlný došlap při každém kroku. Tyto sandálky jsou skvělým tipem na horké letní dny u vody.

Adidas AltaSwim bílá 26
489,00

Adidas AltaSwim bílá 26

Adidas AltaSwim bílá 26 nakupujte v sekci Dětská letní obuv. Další Dětská obuv značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské sandály ADIDAS I F34793 se díky praktickému zapínaní na suchý zip jednoduše obouvají a skvěle drží na každé noze. Podešev i svrchní část jsou vyrobeny z kvalitního a měkkého materiálu, který nikde netlačí a zaručuje pohodlný došlap při každém kroku. Tyto sandálky jsou skvělým tipem na horké letní dny u vody.

Adidas AltaSwim bílá 27
489,00

Adidas AltaSwim bílá 27

Adidas AltaSwim bílá 27 nakupujte v sekci Dětská letní obuv. Další Dětská obuv značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Dětské sandály ADIDAS I F34793 se díky praktickému zapínaní na suchý zip jednoduše obouvají a skvěle drží na každé noze. Podešev i svrchní část jsou vyrobeny z kvalitního a měkkého materiálu, který nikde netlačí a zaručuje pohodlný došlap při každém kroku. Tyto sandálky jsou skvělým tipem na horké letní dny u vody.

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 L
689,00

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 L

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 nakupujte v sekci Pánská sportovní trička. Další Sportovní trička značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Pánské tričko ADIDAS M DU0860 je vyrobeno z recyklovaného polyesteru. Elegantní design a krátký rukáv už je jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 M
689,00

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 M

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 M nakupujte v sekci Pánská sportovní trička. Další Sportovní trička značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Pánské tričko ADIDAS M DU0860 je vyrobeno z recyklovaného polyesteru. Elegantní design a krátký rukáv už je jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 XL
689,00

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 XL

Adidas CLUB 3STR TEE DU0860 XL nakupujte v sekci Pánská sportovní trička. Další Sportovní trička značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Pánské tričko ADIDAS M DU0860 je vyrobeno z recyklovaného polyesteru. Elegantní design a krátký rukáv už je jen pomyslnou třešničkou na dortu.

Adidas Kraťasy & Bermudy Plavecké šortky Solid Červená L
549,00

Adidas Kraťasy & Bermudy Plavecké šortky Solid Červená L

Adidas Kraťasy & Bermudy Plavecké šortky Solid Červená nakupujte v sekci Plavky. Další Sportovní oblečení značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Pánské plavky ADIDAS M DQ2973 jsou využitelné jak do bazénu, tak i na pláž. Kraťasy jsou vyrobeny z jemného a rychleschnoucího materiálu který nezadržuje vodu. Jsou vybaveny vnitřní síťkou a bočními kapsami, ve kterých se nedrží voda. Elastický pas s nastavitelnou tkaničkou zaručují pohodlí při pohybu ve vodě.

Adidas Kraťasy & Bermudy Plavecké šortky Solid Červená S
549,00

Adidas Kraťasy & Bermudy Plavecké šortky Solid Červená S

Adidas Kraťasy & Bermudy Plavecké šortky Solid Červená S nakupujte v sekci Plavky. Další Sportovní oblečení značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Pánské plavky ADIDAS M DQ2973 jsou využitelné jak do bazénu, tak i na pláž. Kraťasy jsou vyrobeny z jemného a rychleschnoucího materiálu který nezadržuje vodu. Jsou vybaveny vnitřní síťkou a bočními kapsami, ve kterých se nedrží voda. Elastický pas s nastavitelnou tkaničkou zaručují pohodlí při pohybu ve vodě.

Adidas ORIGINALS Adidas 3-stripes SWIM DV1578 M
689,00

Adidas ORIGINALS Adidas 3-stripes SWIM DV1578 M

Adidas ORIGINALS Adidas 3-stripes SWIM DV1578 M nakupujte v sekci Plavky. Další Sportovní oblečení značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Pánské plavky ADIDAS M DV1578 jsou přiléhavé a mají sofistikovanou povrchovou úpravu v matné barvě. Do postranních kapes na zip si můžeš uložit drobné nezbytnosti. Celkový vzhled dotváří kontrastní 3 proužky po stranách a malé logo trojlístku na boku.

Adidas ORIGINALS Adidas 3-stripes SWIM DV1578 XL
689,00

Adidas ORIGINALS Adidas 3-stripes SWIM DV1578 XL

Adidas ORIGINALS Adidas 3-stripes SWIM DV1578 XL nakupujte v sekci Plavky. Další Sportovní oblečení značky Adidas nakupujte výhodně na lypo.cz. Pánské plavky ADIDAS M DV1578 jsou přiléhavé a mají sofistikovanou povrchovou úpravu v matné barvě. Do postranních kapes na zip si můžeš uložit drobné nezbytnosti. Celkový vzhled dotváří kontrastní 3 proužky po stranách a malé logo trojlístku na boku.

Podobná témata