Dřevěných

SES Výroba dřevěných hraček
429,00

SES Výroba dřevěných hraček

Výroba dřevěných hraček z přesných dřevěných dílů různých velikostí. Děti si mohou pomocí hřebíčků a lepidla vyrobit své originální hračky. Dřevěné díly, kladívko s vytahovačem hřebíčků, hřebíčky, lepidlo i „pomocná ruka“ jsou obsahem balení.

Sada 12 dřevěných ozdob
119,00

Sada 12 dřevěných ozdob

Sada 12 dřevěných ozdob v různých tvarech: stromeček, srdíčko, hvězdička. Jsou ozdobené malými kousky dřeva. S provázkem na zavěšení. Jsou vyrobené z přírodního dřeva. Měří: srdíčko cca 6x6 cm, hvězdička cca 7x7 cm, cca stromeček 6x7 cm.

Sada 3 dřevěných ozdob
79,00

Sada 3 dřevěných ozdob

Sada 3 dřevěných ozdob kruhového tvaru v podobě průřezu kmenem, ve kterých jsou vyřezané miniatury vesniček. Hodí se na zavěšení na váš originální vánoční stromeček. S provázkem na zavěšení. Různé výjevy. Z přírodního dřeva. Měří 7 cm.

Sada 8 dřevěných ozdob
169,00

Sada 8 dřevěných ozdob

Sada 8 dřevěných ozdob je velmi originální a dekorativní. Sestává z kruhových dřevěných destiček s precizně vyřezávaným středem. S provázkem na zavěšení. Jsou vyrobené z přírodního dřeva. Různé motivy. Měří 6 cm.

Nábytek z dřevěných palet
199,00

Nábytek z dřevěných palet

Skvělé a jednoduché projekty pro dům i zahradu Tato kniha vás naučí znovu využívat dřevěné palety a vytvářet z nich skutečně originální kousky. Autor kombinuje spolehlivé truhlářské techniky s citem pro moderní design. Přiblíží vám nejen práci se dřevem, ale také pravidla pro výběr bezpečných a kvalitních palet. Vyrobte si nábytek, ptačí budku, box na nářadí nebo dokonce i ukulele. Stačí palety a tato kniha!