Den nová

Z deníku po Celanovi - Jan Jan. Novák
145,00

Z deníku po Celanovi - Jan Jan. Novák

Kniha Z deníku po Celanovi je významnou básnickou knihou Jana. Jana Nováka. Její texty fascinují svou mnohovýznamovostí, originalitou, jazykovou odvahou i rytmem. Novák si vytvořil svůj zcela osobitý básnický výraz, který v této rozsáhlé sbírce dovedl k nejhlubšímu možnému vyjádření nevyslovitelného. Sbírka se svým názvem hlásí k jednomu z největších evropských básníků dvacátého století, po němž básník dál zkouší možnosti poezie. Jde o dílo na první pohled hravé, průzkumnické, to je ovšem jen první dojem. Čteme-li pozorněji, spatřujeme v textech hloubku a vážnost — podobně jako v poezii…

Violetta - Tajný deník Violetty - Nová sezóna
224,00

Violetta - Tajný deník Violetty - Nová sezóna

V knížce Tajný deník Violetty. Nová sezóna o sobě vypráví už dospělejší Violetta. Je rozhodnější a víc si uvědomuje svoje kvality. Srdce má ale stále nerozhodné a je zamilovaná hlavně do života. Tak to je Violetta. A tohle je její deník. Tajný deník Violetty. Nová sezóna inspirovaný populárním televizním seriálem stanice Disney Channel je napjatě očekávaný druhý díl bestselleru Tajný deník Violetty, který byl přeložen už do šesti jazyků a v Itálii se umístil v žebříčku nejprodávanějších knih pro mládež za rok 2013.

Nový den, nová příležitost - 365+1 aforismů na každý den v roce - Sri Chinmoy
257,00

Nový den, nová příležitost - 365+1 aforismů na každý den v roce - Sri Chinmoy

Nový den, nová příležitost „Věčný kalendář“ s aforismy a fotografiemi pro inspiraci a spokojenější život Inspirující aforismus Sri Chinmoye na každý den v roce, nyní v praktické podobě stolního „kalendáře“ se stovkami krásných fotografií. Neobsahuje letopočet ani názvy dní v týdnu, může tedy sloužit neomezeně dlouho! Otočme v našem životě každý den nový list, tak jako otáčíme kalendář, a napišme na něj jen to, k čemu se budeme rádi vracet. Prožijme každý den tak, abychom na něm při zpětném pohledu nechtěli nic měnit.

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 38
1 499,00

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 38

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 38.Další použité barvy: béžová/krémová Dámské pantofle od značky TOMS, kladou důraz na váš maximální komfort, budete si v nich připadat jako v bavlnce, mají anatomicky tvarovanou stélku, díky vrchnímu vykrojení dokonale kopírují nárt, jsou veganské, tzn. že jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, koupí podpoříte projekt "One for One", kdy za každý zakoupený pár daruje TOMS jeden pár bot dítěti v nouzi.

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 36
1 499,00

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 36

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 36.Další použité barvy: béžová/krémová Dámské pantofle od značky TOMS, kladou důraz na váš maximální komfort, budete si v nich připadat jako v bavlnce, mají anatomicky tvarovanou stélku, díky vrchnímu vykrojení dokonale kopírují nárt, jsou veganské, tzn. že jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, koupí podpoříte projekt "One for One", kdy za každý zakoupený pár daruje TOMS jeden pár bot dítěti v nouzi.

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 39
1 499,00

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 39

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 39.Další použité barvy: béžová/krémová Dámské pantofle od značky TOMS, kladou důraz na váš maximální komfort, budete si v nich připadat jako v bavlnce, mají anatomicky tvarovanou stélku, díky vrchnímu vykrojení dokonale kopírují nárt, jsou veganské, tzn. že jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, koupí podpoříte projekt "One for One", kdy za každý zakoupený pár daruje TOMS jeden pár bot dítěti v nouzi.

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 40
1 499,00

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 40

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 40.Další použité barvy: béžová/krémová Dámské pantofle od značky TOMS, kladou důraz na váš maximální komfort, budete si v nich připadat jako v bavlnce, mají anatomicky tvarovanou stélku, díky vrchnímu vykrojení dokonale kopírují nárt, jsou veganské, tzn. že jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, koupí podpoříte projekt "One for One", kdy za každý zakoupený pár daruje TOMS jeden pár bot dítěti v nouzi.

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 41
1 499,00

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 41

TOMS Dámské pantofle Black Heavy Denim Nova 41.Další použité barvy: béžová/krémová Dámské pantofle od značky TOMS, kladou důraz na váš maximální komfort, budete si v nich připadat jako v bavlnce, mají anatomicky tvarovanou stélku, díky vrchnímu vykrojení dokonale kopírují nárt, jsou veganské, tzn. že jsou vyrobeny z čistě přírodních materiálů, koupí podpoříte projekt "One for One", kdy za každý zakoupený pár daruje TOMS jeden pár bot dítěti v nouzi.

Baby Nova Dentistar Dudlík s kroužkem vel. 2 1 ks
129,00

Baby Nova Dentistar Dudlík s kroužkem vel. 2 1 ks

BABY NOVA Dentistar Dudlík s kroužkem zajišťuje přirozený vývoj patra, zubů a dásní. Ve srovnání s běžnými dudlíky redukuje Dentistar díky svému speciálnímu tvaru tlak na čelisti a zoubky o 90 %. Může posilňovat svalstvo ústní dutiny. Tento ze stomatologického hlediska nezávadný dudlík byl vyvinutý s vedoucími zubními lékaři. Výsledek: Podporuje růst čelisti Zabraňuje vzniku anomálií Odstraňuje existující anomálie Zajišťuje přirozený vývoj patra, zubů a dásní Redukuje tlak na čelisti a zoubky o 90 % Použití: Občas proveďte ruční tahový test. Dudlík se po natažení musí vrátit do původní polohy…

Podobná témata