Eukalyptus

Physiomer Eukalyptus 20ml
119,00

Physiomer Eukalyptus 20ml

Physiomer Eukalyptus 20ml Physiomer Eukalyptus je 100%mořská voda v hypertonické koncentraci bez konzervačních látek.Přírodní cestou uleví od ucpaného nosu.Čistí nosní cesty a pomáhá zabraňovat šíření infekce. Přináší dlouhotrvající pocit osvěžení a úlevy díky esenciálním olejům.

Physiomer Eukalyptus 20ml
99,00

Physiomer Eukalyptus 20ml

Physiomer Eukalyptus je přírodní nosní sprej, který uvolňuje, čistí a osvěžuje dutinu nosní. Používá se při rýmě a nachlazení. Neobsahuje chemické ani konzervační látky. Okamžitě uvolní ucpaný nos při zánětu horních cest dýchacích.

Eukalyptus vonný olej 10ml
42,00

Eukalyptus vonný olej 10ml

Loga třetí strany: Zelený bod Druh balení: Uzavíratelné balení Standardizovaná značka: Unbranded Regulovaný název výrobku: Esenciální vonný olej do aromalamp a odpařovačů

HANSCRAFT BIO Eukalyptus globulus (176141)
279,00

HANSCRAFT BIO Eukalyptus globulus (176141)

Esenciální olej do aromalamp, difuzérů, infrasaun, odpařovačů, 11ml Dopřejte si příjemný relax s jedinečným eukalyptovým BIO olejem značky Hanscraft. Provoňte svůj domov či oblíbené místo pro relax esenciálním BIO olejem značky Hanscraft s eukalyptem, který můžete použít do aromalampy, difuséru, infrasauny nebo odpařovače. Olej působí antibakteriálně a antisepticky. Výborně pomáhá při zánětu nosních dutin a usnadňuje dýchání. Svěží vůně eukalyptu navíc pomáhá léčit artritidu i jiné fyzické bolesti. Olejíček se kape vždy do vody.  Proč zvolit tento…

Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO
109,00

Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO

Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO Zubní pasta Urtekram s Eukalyptem pečuje o zdraví ústní dutiny celé rodiny. S kombinací osvěžujících éterických olejů osvěží dech na dlouhou dobu, odstraní plak včetně bakterií a zbytků jídel. Uhličitan vápenatý z přírodní křídy zuby šetrně vybělí.