Eukalyptus

FLORISTA Eukalyptus 85 cm
99,00

FLORISTA Eukalyptus 85 cm

Zelená větvička eukalyptu FLORISTA zazáří jako zimní květinová dekorace, ale dokonale jej využijete i do svých letních dekorací a aranžmá. Stejně jako všechny květiny, větvičky a keříky z řady FLORISTA je větvička bodláku úžasně přirozeného vzhledu, Vaše živé rostliny pocítí, jaké to je mít pořádnou konkurenci. A to nejlepší: vysoce kvalitní umělá rostlina neustále nádherně pokvete, takže Vám bude tato trvalka dělat radost den co den po dlouhá léta.

Physiomer Eukalyptus 20ml
109,00

Physiomer Eukalyptus 20ml

Physiomer Eukalyptus 20ml Physiomer Eukalyptus je 100%mořská voda v hypertonické koncentraci bez konzervačních látek.Přírodní cestou uleví od ucpaného nosu.Čistí nosní cesty a pomáhá zabraňovat šíření infekce. Přináší dlouhotrvající pocit osvěžení a úlevy díky esenciálním olejům.

Umělý eukalyptus, 28 cm
89,00

Umělý eukalyptus, 28 cm

Tato krásná dekorativní větvička eukalyptu se hodí jako doplněk do aranžmá, i samostatně do vázy. Bude stále hezky zelená a nikdy neuvadne.

FLORISTA Girlanda eukalyptus 182 cm
349,00

FLORISTA Girlanda eukalyptus 182 cm

Zelená girlanda eukalyptu FLORISTA zazáří jako zimní květinová dekorace, ale dokonale jej využijete i do svých letních dekorací a aranžmá. Stejně jako všechny květiny, větvičky a keříky z řady FLORISTA je větvička bodláku úžasně přirozeného vzhledu, Vaše živé rostliny pocítí, jaké to je mít pořádnou konkurenci. A to nejlepší: vysoce kvalitní umělá rostlina neustále nádherně pokvete, takže Vám bude tato trvalka dělat radost den co den po dlouhá léta.

Vonný vosk do aromalamp EUKALYPTUS
49,00

Vonný vosk do aromalamp EUKALYPTUS

Rozpuštěný vonný vosk provoní velmi rychle celý byt. Můžete ho také tuhý vložit do malých prostor a těšit se ze svěžesti dlouhé týdny. Pro maximální vonný efekt rozpusťte vosk v aromalampě. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a dá se znovu použít. Jeho objem neubývá, pouze se z něj po čase odpaří vonné esence. Lampu poté vložte do mrazáku a po chvíli půjde použitý vosk volně vyloupnout. Vosky se dají kombinovat: vytvářejte vlastní vůně nalámáním různých vosků do horního kalíšku aromalampy! 

Saloos Eukalyptus 100% éterický olej
100,00

Saloos Eukalyptus 100% éterický olej

Eukalyptus je 100% přírodní éterický olej o objemu 10 ml, získaný destilací parou z listů eukalyptu. Pochází z Číny. Je charakteristický výraznou ostrou vůní a má léčivé účinky. Eukalyptový olej je antiseptický, antiviroticky, antirevmatický, antiparazitický, usnadňuje odkašlávání, snižuje horečku a používá se k léčení celého dýchacího traktu. Jeho svěží, intenzivní a přitom zklidňující vůně pomáhá rozptýlit bolesti hlavy, ale i melancholii, podporuje koncentraci, oživí náladu a obnovuje vaši životní sílu a pozitivní náhled na svět. Dále působí jako účinný osvěžovač vzduchu, zajišťuje…

Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO
109,00

Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO

Zubní pasta eukalyptus 75ml BIO Zubní pasta Urtekram s Eukalyptem pečuje o zdraví ústní dutiny celé rodiny. S kombinací osvěžujících éterických olejů osvěží dech na dlouhou dobu, odstraní plak včetně bakterií a zbytků jídel. Uhličitan vápenatý z přírodní křídy zuby šetrně vybělí.