Feel white

Prací gel White 1,5 l Feel Eco
190,00

Prací gel White 1,5 l Feel Eco

Prací gel White 1,5l Feel Eco. Ekologický koncentrovaný tekutý prostředek k praní bílého a stálobarevného prádla při teplotách 15, 30, 40, 60 a 90°C. Je velmi účinný již při nízkých teplotách díky svému koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů.

Feel eco white prací gel 1,5 l
176,00

Feel eco white prací gel 1,5 l

Feel eco white prací gel je velmi účinný již při nízkých teplotách díky svému koncentrovanému složení a vysokému obsahu enzymů. Obsažené aktivní látky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Prací gel není vhodný pro vlnu a hedvábí. Prací gel byl testován u osob s citlivou pokožkou. Netestováno na zvířatech. Výsledek: Pere bílé i stálobarevné prádlo. Účinný již při nízkých teplotách. Obsažené aktivní látky jsou snadno biologicky rozložitelné. Složení: 5-15 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky,

Základní omotávka Babolat Skin Feel White
149,00

Základní omotávka Babolat Skin Feel White

Základní omotávka Babolat Air Skin Feel White z řady Feel je ultra tenká s příjemným lepkavým povrchem, která absorbuje vibrace při úderu. Díky nové kombinaci přilnavosti a tlumení poskytuje závodním hráčům větší přesnost. Používá se na rakety PURE STORM.

Roxy Taška Feel Happy Bright White Ax Boheme Border ERJBP03751-XWBG
1 190,00

Roxy Taška Feel Happy Bright White Ax Boheme Border ERJBP03751-XWBG

Roxy Taška Feel Happy Bright White Ax Boheme Border ERJBP03751-XWBG.Materiál: 100% 600D polyesterDalší použité barvy: modrá, červená, bílá Dámská taška značky Roxy, vhodná na sport, ale i cestování, přehledný vnitřní prostor o objemu 35l, má nastavitelný odnímatelný ramenní popruh, pohodlná ucha, která sepnete suchým zipem, boční zipovou kapsičku na drobnosti, volný čas s ní vás bude bavit.

Mercury Soft Feeling Samsung A5 2017 (A520) White
249,00

Mercury Soft Feeling Samsung A5 2017 (A520) White

Mercury Soft je moderní pouzdro v pastelových barvách. Kryt je vyroben z vysoce kvalitního materiálu TPU. Tento jedinečný kryt je charakterizován především jemnou strukturou, díky níž je obal velmi pěkný a měkký na dotek a současně neztrácí ochrannou

Podobná témata