Hřebenáč

Predator Parazit 2x100ml+hřeben
389,00

Predator Parazit 2x100ml+hřeben

Predator Parazit 2x100ml+hřeben Sérum a šampon, které se ve svých účincích doplňují. Účinný prostředek při výskytu vší a hnid. Neobsahuje biocidní látky, proto se nevytváří nežádoucí rezistence. Navíc je přiložen i hřeben "všiváček" určený k mechanickému odstranění hnid a vší.

Hřeben a kartáček - modrá
169,00

Hřeben a kartáček - modrá

Hřeben a kartáček - modrá Chicco hřeben a kartáč z přírodních vlasů. Dítě je nutné česat s velkou opatrností. Tento hřeben a kartáč jsou určeny pro jemné vlasy.

Hřeben TOMMI ozdobný červený 16cm
144,99

Hřeben TOMMI ozdobný červený 16cm

Popis: Hřeben TOMMI ozdobný červený 16cmHřeben TOMMI ozdobný červený 16cm je doplňkový sortiment pro domácí mazlíčky.Podrobnosti: Hřeben TOMMI ozdobný červený 16cmHřeben TOMMI ozdobný červený 16cm je ozdobný hřeben k vyčesávání blech a nečistot ze srsti. Velikost: Hřeben TOMMI ozdobný červený 16cmRozměry: 16cm

Hřeben MOSER s gelovou rukojetí
202,00

Hřeben MOSER s gelovou rukojetí

Popis: Hřeben MOSER s gelovou rukojetí furminátorHřeben MOSER s gelovou rukojetí furminátor je kvalitní trimovací hřeben s pogumovanou rukojetí pro snadný úchop, s ocelovými nerez zuby , a celkovou délkou 16 cm s možností zavěšení.Podrobnosti: Hrablo MOSER s gelovou rukojetívyčesávací hrablo s otočnými kovovými hřebíčky efektivně rozčeše a odstraní starou podsadu a knoty ze srstiminimální námaha s maximálními výsledkydíky dvojité řadě kovových hřebíčků odstraníte maximum podsady s minimální námahou v krátké

Orion Trháček/hřeben na borůvky
149,00

Orion Trháček/hřeben na borůvky

Trháček/hřeben vám usnadní námahu při sběru drobného ovoce - borůvky lesní, kanadské, kamčatské, rybízu, také ale na bylinky - např. při sběru heřmánku. Rozměry: 15 x 10 x 9 cm.