Hmoždíř

Hmoždíř
359,00

Hmoždíř

Těžký granitový hmoždíř by měl patřit k vybavení každé pořádné kuchyně. Promění bylinky a koření v chuťovou senzaci. Zároveň bude i ozdobou kuchyně. Balení obsahuje paličku a hmoždíř. Kompletně vyrobeno z granitu (žula). Rozměry: Ø 10 cm x výška 5 cm

Hmoždíř mramorový 10 cm
299,00

Hmoždíř mramorový 10 cm

Hmoždíř na drcení koření, bylinek, přípravu pesta. Materiál: mramor. Rozměry: vnitřní průměr 7,5 cm, vnější 10 cm, výška 10 cm, délka tloučku 13 cm.

Hmoždíř ONLINE pr. 6 cm
149,90

Hmoždíř ONLINE pr. 6 cm

Vynikající pro přípravu drceného koření, bylinek, dochucovacích směsí apod. Vyrobeno z prvotřídní odolné keramiky, vhodné do ledničky, mrazničky a myčky. 3 roky záruka.

Žulový hmoždíř GRANO
1 420,00

Žulový hmoždíř GRANO

Používáte při vaření pravidelně koření a bylinky? Pak se rozhodně neobejdete bez tohoto perfektního žulového hmoždíře. Dokonalý pomocník pro přípravu například domácího pesta vám v mžiku precizně nadrtí a rozvoní čerstvé i sušené ingredience bez zbytečného úsilý. V nabídce máme též žulový kolík v praktickém držáku (viz související produkty). Rozměry: - výška 8 cm - hloubka 15,5 cm - průměr 13 cm - váha hmoždíře 2,169 kg

Banquet Hmoždíř Olives 11,5cm
179,00

Banquet Hmoždíř Olives 11,5cm

Keramický hmoždíř na bylinky a koření OLIVES, díky kterému si snadno dochutíte připravovaný pokrm čerstvě drceným kořením a bylinkami. Hmoždíř dodáváme v sadě s paličkou. Ochutnejte atmosféru středomoří s jemným olivovým motivem. Kolekce Olives v sobě spojuje jednoduchou eleganci i praktičnost. Světle zelená barva oživí váš jídelní stůl a povzbudí chuť k jídlu. Celou kolekci naleznete ZDE.