Křeslo šedá

Křeslo CUPIDO šedá
7 999,00

Křeslo CUPIDO šedá

Pohodlné křeslo Cupido v barevném provedení  M4183G šedá. Vysoký opěrák a područky poskytují stabilní podpěru při sezení. Rám křesla je vyroben ze dřeva a dřevotřísky vysoké kvality a odolnosti. Sedák je tvořen kombinací vlnité pružiny a pěny, opěrák pěnový. Ozdobné nožky jsou z tvrdého dřeva v barvě černé.

Vivo Křeslo CLAKO šedá
4 033,00

Vivo Křeslo CLAKO šedá

Barva: Tmavě šedá Délka: 46 cm Šířka: 58 cm Výška: 84 cm Výška sedáku: 47 cm   Designové křeslo CLAKO je vytvořeno pouze z kvalitních materiálů, jeho neotřelý design povýší Vaši domácnost na novou úroveň. Křeslo se hodí do většiny domácností a nabízí komfortní sezení a odpočinek.

Vivo Křeslo HARD šedá
3 682,00

Vivo Křeslo HARD šedá

Barva: Tmavě šedá Délka: 52 cm Šířka: 57 cm Výška: 82 cm Výška sedáku: 48 cm   Designové křeslo HARD je vytvořeno pouze z kvalitních materiálů, jeho neotřelý design povýší Vaši domácnost na novou úroveň. Křeslo se hodí do většiny domácností a nabízí komfortní sezení a odpočinek.

Kancelářské křeslo Q-154 šedá
3 800,00

Kancelářské křeslo Q-154 šedá

Moderní otáčecí kancelářské křeslo s možností nastavení výšky sedadla. Podstavec a opěradla jsou z kovu, čalounění je vyrobené z ekokůže v šedé barvě. Výška sedadla je v rozmezí 43 - 49 cm, celková výška je 116 - 122 cm. Nosnost do 120 kg.

Vivo Křeslo POLO šedá
9 158,00

Vivo Křeslo POLO šedá

Barva: šedá Délka: 69 cm Hloubka: 53 cm Materiál: látka, plast Šířka: 79 cm Šířka sedáku: 75 cm Výška: 85 cm   Pokud jste fanouškem moderních a odvážných řešení, pak se křeslo Polo může stát odpovědí na vaše potřeby. Toto exkluzivní křeslo vyrobené z odolného plastu v bílé barvě společně s měkkou pěnou, pokrytou na dotek příjemnou pískově zbarvenou látkou, poskytne nezvyklé estetické zážitky a maximální pohodlí. Použití se stává ještě pohodlnějším, jelikož je sedadlo tvarováno a potah je možné snadno odstranit a vyčistit. Za zmínku stojí také to, že podložka je připojena k výše zmíněné…

Kancelářské křeslo Q-036 šedá
4 012,00

Kancelářské křeslo Q-036 šedá

Moderní otáčecí kancelářské křeslo s možností nastavení výšky sedadla. Podstavec a opěradla jsou z kovu, čalounění je z ekokůže v šedé barvě. Výška sedadla je v rozmezí 45 - 55 cm, celková výška je 117 - 127 cm. Nosnost 140 kg.

Čalouněné křeslo DEVON šedá
7 065,00

Čalouněné křeslo DEVON šedá

Nádherné čalouněné křeslo v elegantním stylu bude ozdobou každého interiéru. Podstavec je z kovu, čalounění je z látky v šedé barvě. Pohodlí a elegance v kvalitním provedení bude jako třešinka na dortu ve Vašem obýváku, dětském pokoji či kanceláři.

Křeslo Norset, šedá tkanina
3 599,00

Křeslo Norset, šedá tkanina

Stylové zaoblené křeslo na dřevěných nohách můžete díky svým rozměrům umístit téměř do jakéhokoliv pokoje. Potaženo tkaninou v titanově šedém odstínu.

Vivo Křeslo ROMERO šedá
6 207,00

Vivo Křeslo ROMERO šedá

Barva: Světle šedá Délka: 62 cm Šířka: 64 cm Výška: 94 cm Výška sedáku: 51 cm   Komfortní čalouněné křeslo ROMERO je ideálním řešením pro ty, kteří hledají pohodlný ušák. Křeslo je vyrobeno z kvalitních a trvanlivých materiálů a tak bez obav splní i představy náročného zákazníka. Křeslo ROMERO nabízíme také v dalších barevných provedeních.

Podobná témata