Křeslo polo

Vivo Křeslo POLO šedá
9 158,00

Vivo Křeslo POLO šedá

Barva: šedá Délka: 69 cm Hloubka: 53 cm Materiál: látka, plast Šířka: 79 cm Šířka sedáku: 75 cm Výška: 85 cm   Pokud jste fanouškem moderních a odvážných řešení, pak se křeslo Polo může stát odpovědí na vaše potřeby. Toto exkluzivní křeslo vyrobené z odolného plastu v bílé barvě společně s měkkou pěnou, pokrytou na dotek příjemnou pískově zbarvenou látkou, poskytne nezvyklé estetické zážitky a maximální pohodlí. Použití se stává ještě pohodlnějším, jelikož je sedadlo tvarováno a potah je možné snadno odstranit a vyčistit. Za zmínku stojí také to, že podložka je připojena k výše zmíněné…

Vivo Křeslo POLONIK
4 173,00

Vivo Křeslo POLONIK

Délka: 45 cm Šířka: 45 cm Výška: 80 cm Výška sedáku: 46 cm   Designové křeslo POLONIK je vytvořeno pouze z kvalitních materiálů, její neotřelý design povýší Vaši domácnost na novou úroveň. Křeslo se hodí do většiny domácností a nabízí komfortní sezení.

Vivo Houpací křeslo POLO šedá
11 347,00

Vivo Houpací křeslo POLO šedá

Barva: šedá Délka: 69 cm Hloubka: 53 cm Materiál: látka Šířka: 101,5 cm Šířka sedáku: 75 cm Výška: 80 cm   Houpací křesílko POLO je moderní designový výrobek ve skandinávském stylu. Je velice kvalitně zpracované. Polstrování kvalitní strukturovanou látkou, podnož z černého kovu zajišťuje jeho pevnost a stabilitu. Na spodní části umístěné obloukovité lyžiny z masivu dovolí příjemný relaxační houpavý pohyb.

Křeslo polohovací EVAN R37
4 969,00

Křeslo polohovací EVAN R37

Polohovací křeslo je vyrobeno z bukového dřeva s povrchovou úpravou. Je vhodné ho umístit do obývacího, dětského či hostinského pokoje. Křeslo je velmi měkké a pohodlné. Na fotografii můžete vidět křeslo v černé barvě. V naší nabídce najdete několik barev čalounění a moření. Součástí jsou snímatelné, pratelné područky v barvě sedáku.

Křeslo polohovací JIMMY R40
4 969,00

Křeslo polohovací JIMMY R40

Polohovací křeslo je vyrobeno z bukového dřeva s povrchovou úpravou. Je vhodné ho umístit do obývacího, dětského či hostinského pokoje. Křeslo je velmi měkké a pohodlné. Na fotografii můžete vidět křeslo v růžové barvě. V naší nabídce najdete několik barev čalounění a moření. Součástí jsou snímatelné, pratelné područky v barvě sedáku.

Křeslo polohovací OSCAR R44
4 969,00

Křeslo polohovací OSCAR R44

Polohovací křeslo je vyrobeno z bukového dřeva s povrchovou úpravou. Je vhodné ho umístit do obývacího, dětského či hostinského pokoje. Křeslo je velmi měkké a pohodlné. Na fotografii můžete vidět křeslo v šedé barvě. V naší nabídce najdete několik barev čalounění a moření. Součástí jsou snímatelné, pratelné područky v barvě sedáku.

Polohovací křeslo/lehátko
1 639,00

Polohovací křeslo/lehátko

Polohovací křeslo/lehátko je praktické a pohodlné, snadno se přenáší, jednoduše se skládá a ušetří místo. Vybavené opěrkou nohou a nastavitelné do 5 pozic. Maximální nosnost 120 kg. Vyrobené z ocelové konstrukce a z výplně z polyesteru, kterou lze odepnout a vyprat. Hodí se do interiéru i do exteriéru. Připravené k sezení měří cca 59x60x104v cm, sklopené pro ležení měří cca 95x60x20 cm.

Povlak na polohovací křeslo
1 049,00

Povlak na polohovací křeslo

Povlak na polohovací křeslo Deserto z elastické látky se speciálním žabičkováním, díky kteérmu skvěle sedne na všechna polohovací křesla s područkami a opěrkou na nohy. Bielastická látka ze směsi 60 % bavlna, 35 % polyester a 5 % elastan. Max. natažení po délce zádové opěrky je 100 cm. Made in Italy.

Povlak na polohovací křeslo
739,00

Povlak na polohovací křeslo

Povlak na polohovací křeslo Spazio z elastické látky, díky níž dokonale sedí. Hodí se na křesla s opěrkou na nohy. Látka ze směsi 50 % bavlna a 50 % polyester. Maximální natažení po délce zádové opěrky je 100 cm. Made in Italy.

Povlak na polohovací křeslo Roma
989,00

Povlak na polohovací křeslo Roma

Povlak na polohovací křeslo Roma se díky speciálnímu zpracování a vytvarování látky snadno navléká a skvěle padne na křesla s podnožkami. Maximální přetažení přes zádovou opěrku je 100 cm. Elastická látka ze 60 % bavlny, 35 % polyesteru a 5 % elastanu. Made in Italy.

Podobná témata