Křeslo

Křeslo Galeno
17 182,00

Křeslo Galeno

Luxusní interiérové křeslo Galeno. Křeslo je otočné. Čalouněno odolnou, vysoce kvalitní látkou. Nadčasové, pohodlné křeslo vhodné do všech interiérů.

Křeslo Bon
9 075,00

Křeslo Bon

Křeslo je čalouněné umělou kůží ve vintage úpravě. Nohy křesla jsou ocelové. Křeslo vhodné nejen pro domácí interiéry, ale i veřejné. K dispozici ve dvou typech provedení.

Křeslo Vicero
30 153,00

Křeslo Vicero

Luxusní relaxační křeslo Vicero. Křeslo je bohatě čalouněné. Křeslo je čalouněno kůží nejvyšší kvality. Kovová základna. Barevné provedení kůže - taupe.

Křeslo Res
24 563,00

Křeslo Res

Křeslo RES, relaxační křeslo do každého interiéru. Velice pohodlné, zhotovené z kvalitních materiálů. Výplň křesla tvoří vysoce kvalitní HR pěna. Křeslo má otočnou základnu v ocelovém provedení. Křeslo může být nastavitelné manuálně, elektronicky, nebo elektronicky na akumulátor (balení obsahuje nabíječku). Elektricky ovládaná varianta umožňuje nastavení podnožky a opěráku nezávisle na sobě. Křeslo RES nabízíme v široké škále koženého nebo látkového čalounění. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE. Další vzorky čalounění si můžete prohlédnout v…

Křeslo Ada
11 979,00

Křeslo Ada

Exkluzivní designové křeslo Ada od italské firmy Rossetto. Křeslo je tvořeno ocelovou armaturou, sedákem z polyuretanové pěny tvarované za studena a několika variantami základny. Konstrukce křesla nemá paměťový efekt. Ideální křeslo jak pro domácnosti, tak pro hotely a další veřejné prostory. Další vzorníky čalounění naleznete ZDE nebo ZDE. Cena bez čalounění je nižší o 20%. Cena při dodání vlastního materiálu nižší o 10%.

Křeslo SJ Eris
11 834,00

Křeslo SJ Eris

Moderní klubové křeslo prvotřídní kvality zpracování. Křeslo je polstrováno nehořlavou pěnou. Rám křesla je dřevěný. Křeslo je možné čalounit do mnoha materiálů a vzorů.