Křeslo

Křeslo Voss
9 453,00

Křeslo Voss

Moderní křeslo v severském designu. Produkty sedacího nábytku Voss vyniknou ve všech interiérech. Výplň křesla tvoří vysoce kvalitní HR pěna. Výška nohou - 18 cm. Křeslo je vysoce univerzální díky mnoha možnostem čalounění a moření základny. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE. Křeslo se skvěle doplňuje s pohovkou Voss. Další vzorky čalounění si můžete prohlédnout v našem výstavním salonu na ulici Václavská 2 v Brně, nebo nás kontaktujte.

Křeslo Vigo
9 922,00

Křeslo Vigo

Designové křeslo doplňující pohovku VIGO. Výplň křesla tvoří vysoce kvalitní HR pěna. Přední nohy křesla jsou ocelové, zadní nohy plastové. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE. Další vzorky čalounění si můžete prohlédnout v našich showroomech.

Křeslo Dedo
37 510,00

Křeslo Dedo

Komfortní, designové, nadčasové relaxační křeslo Dedo. Křeslo propracované do posledního detailu. Materiál křesla tvoří masivní dubové dřevo. Čalounění může být látkové nebo v kůži. Polštářky jsou jednoduše nastavitelné a díky tomu je křeslo pohodlné každému. K dispozici s podnožkou nebo bez podnožky.

Křeslo Dim
14 236,00

Křeslo Dim

Luxusní otočné křeslo DIM. Křeslo DIM vynikne v každém interiéru - soukromém i veřejném. Otočná, ocelová základna s chromovou úpravou. Výplň křesla tvoří vysoce kvalitní HR pěna. Křeslo je vysoce univerzální díky mnoha možnostem čalounění. Je možné kombinovat čalounění na sedáku a zbytku křesla. Všechny látky jsou omyvatelné, vysoce odolné - SPECIFIKACE. Další vzorky čalounění si můžete prohlédnout v našem výstavním salonu na ulici Václavská 2 v Brně, nebo nás kontaktujte.

Křeslo Fawn
23 958,00

Křeslo Fawn

Řada designového nábytku FAWN, to je kvalitní zpracování dubového dřeva a luxusní design. Křeslo Fawn je nabízeno v několika možnostech čalounění. Uvedená cena je za základní látku Everlast, ceny za látku SmellRes a kůži Dakar jsou na poptání. Vzorníky pro tyto materiály naleznete v přiložených souborech. Prohlédněte si kompletní kolekci nábytku Gazzda v souborech ke stažení a utvořte Váš interiér jedinečným.

Křeslo Only
7 091,00

Křeslo Only

Křesla z kolekce ONLY jsou, stejně jako pohovky, projektovány v moderním duchu a s důrazem na pohodlí uživatele. Hluboké a vhodně profilované opěradlo je umístěné na konstrukci z ohýbaných trubek. Základna je vyvedena v provedení chrom. Vzorníky čalounění naleznete v souborech ke stažení. Další možné provedení je hliník nebo černá - na dotaz.

Křeslo Spun
11 435,00

Křeslo Spun

Spun, to je nový koncept sezení. Harmonické, dynamické a dokonale symetrické tvary. Křeslo připomíná hrnčířskou práci. Otočné o 360 stupňů. Vhodné pro interiér i exteriér. Toto nekonvenční křeslo získalo jedno z nejvyšších ocenění na světě - ADI 2014.

Křeslo Dion
5 796,00

Křeslo Dion

Křeslo je čalouněné umělou kůží ve vintage úpravě. Nohy křesla jsou ocelové, práškově lakované do černé barvy. Křeslo vhodné nejen pro domácí interiéry, ale i veřejné. K dispozici ve dvou typech provedení.

Křeslo Alma
9 922,00

Křeslo Alma

Elegantní retro křesla Alma. Designové křeslo, které se hodí do domácností i veřejných prostor. Základna křesla je tvořena bukovým dřevem. Velice pohodlné a moderní křeslo. Křesla je možné čalounit do mnoha materiálů a vzorů. Další vzorníky čalounění naleznete v našem showroomu.

Křeslo Borg
10 588,00

Křeslo Borg

Elegantní retro křesla Borg. Designové křeslo, které se hodí do domácností i veřejných prostor. Základna křesla je tvořena bukovým dřevem. Velice pohodlné a moderní křeslo. Křesla je možné čalounit do mnoha materiálů a vzorů. Další vzorníky čalounění naleznete v našem showroomu.