Kšiltovka basic

Kšiltovka New Era 5950 MLB Basic LOSDOD Červená
497,00

Kšiltovka New Era 5950 MLB Basic LOSDOD Červená

Pevným obvod, který skvěle sedí, to je specifický základ kšiltovek z modelové řady 59Fifty. Kšiltovky 59Fifty jsou šité ze šesti panelů s vysokou pevnou korunkou, jež dávají kšiltovce její charakteristický tvar 5950. Kšiltovka má rovný kšilt, na kterém je osm řad švů s knoflíkem na horní části korunky. V přední části je výrazné logo teamu Los Angeles Dodgers. Model New Era 59Fifty je tzv. „fitted“ kšiltovka, tzn. s pevným obvodem, skvěle padnoucí, vyráběna v mnoha velikostech tak, aby každému padla na hlavu jako ulitá. Čepice šitá ze šesti panelů s vysokou pevnou korunkou, jež dává kšiltovce…

Kšiltovka New Era 5950 MLB Basic NEYYAN Šedá
799,00

Kšiltovka New Era 5950 MLB Basic NEYYAN Šedá

Kšiltovka New Era 5950 MLB Basic NEYYAN. Unisex kšiltovka od značky New Era v šedém provedení. Garantuje pohodlí během nošení, neboť perfektně kopíruje tvar hlavy. Kšiltovka má rovný kšilt a přední část zdobí vyšité logo New York Yankees. Stylová volba pro všechny příležitosti. Materiál: bavlna, polyester.

Kšiltovka New Era 940K MLB League Basic NEYYAN Barevná
399,00

Kšiltovka New Era 940K MLB League Basic NEYYAN Barevná

Kšiltovka New Era 940K MLB League Basic NEYYAN. Červená dětská kšiltovka. Tento model má strukturovanou, pevnou šestipanelovou korunku, která kopíruje tvar hlavy. Zadní panely čepice jsou otevřené a spojené nastavitelným páskem. V přední části kšiltovky je vyšité bílé 3D logo teamu New York Yankees. Materiál: 100% bavlna.

Podobná témata