Květináč na

Květináč na balkon
139,00

Květináč na balkon

Květináč na balkon vytvoří snadno a rychle dokonalé květinové zátiší, stačí jej zavěsit na zábradlí. S praktickou drenážní trubicí a miskou, díky kterým zůstanou květiny v dobré kondici. Hodí se na zábradlí o max. tloušťce 6 cm. Objem 2,1 l. Z recyklovaného polypropylenu. Měří 26x18x25,7v cm.

Květináč na popínavky
699,00

Květináč na popínavky

Květináč na popínavky se hodí na balkon i zahradu. I v malých prostorech v něm vypěstujete rajčata, fazole, lilky, jahody... Sestává z květináče, misky a 3 sestavitelných tyček se 3 kroužky, které dají rostlině oporu. Z plastu. Květináč: 28x28x28 cm, max. výška 107 cm. S jednoduchým návodem k montáži.

Dvojitý květináč na balkon
169,00

Dvojitý květináč na balkon

Dvojitý květináč na balkon má speciálně vymyšlený tvar, takže jej jednoduše nasadíte na různá zábradlí, aniž by se květináč převrhl. Je vyrobený z pevného polypropylenu. Měří Ø 28x25v cm, maximální tloušťka zábradlí je 6 cm.

Dvojitý květináč na balkon
189,00

Dvojitý květináč na balkon

Květináč na balkon vytvoří snadno a rychle dokonalé květinové zátiší, stačí jej zavěsit na zábradlí. S praktickou drenážní trubicí a miskou, díky kterým zůstanou květiny v dobré kondici. Hodí se na zábradlí o max. tloušťce 6 cm. Objem 5,5 l. Z recyklovaného polypropylenu. Měří 36x26x25,7v cm.

Květináč na bylinky
209,00

Květináč na bylinky

Květináč na bylinky s vyvýšeným dnem, díky kterému květináč nikdy nestojí ve vodě. Se speciálními nůžkami na bylinky, kterými je snadno a rychle nastříháte. Z recyklovaného polypropylenu. Objem 1,1 l. Měří 12,5x13,2v cm.

Obal na květináč, světlý
420,00

Obal na květináč, světlý

Obal na květináče ve světlém - přírodním odstínu. Konstrukce obalu na květináče je kovová, ploch tvoří výplet z listů vodního hyacintu. Prohlédněte si i další doplňky za skvělé ceny do vašeho domova.

Podobná témata